trešdiena, 2010. gada 30. jūnijs

Virszemes TV

Virszemes TV
Kaut kāda virszemes televīzija, kaut kāda virszemes televīzija, kas ir pieejam 99% visā Latvijā, kas ir kaut kāds superīgs rādītājs. Tā ir TV jaunā digitālā kvalitātē.
Vispār Virszemes TV ir vienīgā televīzija, kas ir skatāma bez maksas. Par simbolisku cenu ir iespējams skatīties pašus populārākos un protams arī skatītākos TV kanālus un pats galvenais jaunā superīgā virszemes televīzijas, kas ir digitālā televīzija - tipa labā kvalitātē.


Galvenie elementi, kas nepieciešami, lai vērotu interneta tv:


  1. Satura nodrošinātājs, piemēram, Lattelecom; saturu var nodrošināt arī youtube, vimeo; tāpat daudzi Latvijas kanāli pieejami internetā bez maksas, kur tos translē kanālu pārvaldītāji.
  2. Pieeja publiskajam internetam.
  3. Wi-Fi pieslēgums.
  4. Atbalstītās interneta pārlūkprogrammu versijas: Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer.
  5. Mobilā aplikācija telefonā vai planšetdatorā (Lattelecom piedāvā Google Android MARKET, nepieciešams lejupielādēt Video/Audio atskaņošanas aplikāciju MX Player). Daudzi interneta pakalpojumu sniedzēji izveidojuši mobilās aplikācijas, kas ļauj saņemt tikai viņu saturu.
  6. Multimediju satura atskaņotājs datorā, piemēram, Adobe FlashPlayer.
  7. Interneta tv var lūkot arī Smart TV ar interneta pieslēguma iespēju (Smart TV ir interneta tīklam gatavi televizori, un Smart TV ražotāji izlemj, kuru satura nodrošinātāju atbalstīt, pārsvarā balstoties uz to popularitāti, korporatīvajiem līgumiem vai saņemot par to naudu no satura nodrošinātāja) vai DVD pleijerī, Blu-raypleijerī ar interneta pieslēguma iespējamību papildus primārajai funkcijai - disku spēlēšana.
  8. Monitors: Tv ekrāns vai video projektors, savienots ar uztvērēju caur video pieslēgumu (tipiski – HDMI); datora monitors; telefona vai planšetdatora displejs.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.