trešdiena, 2010. gada 22. septembris

Jauni TV kanāli

Jauni virszemes TV kanāli
Ticiet vai nē iekš tās superīgās televīzijas, ko sauc par virszemes TV aka Lattelecom virszemes televīzijas ir pievienoti jauni tv kanāli. Paši TV kanāli nav jauni, jo tie jau sen rāda un ir atzīti, bet virszemes televīzijā tas ir jaunums.

Jaunie Virszemes televīzijai pievienotie kanāli:1. Sony Entertainment Television (filmu un izklaides)

2. Nickelodeon (bērnu kanāls)

3. Playhouse Disney/Boomerang (bērnu kanāls)

4. Jim Jam (bērnu kanāls)

5. Travel Channel (piedzīvojumi un zinātne)

6. Discovery Science (piedzīvojumi un zinātne)

7. Discovery Travel&Living (piedzīvojumi un zinātne)

8. Discovery World (piedzīvojumi un zinātne)

9. TV21 (filmu un izklaides)

10. VH1 Europe (mūzika)
--> Read more...

otrdiena, 2010. gada 24. augusts

Virszemes TV un krāpnieki

Virszemes TV
Kādu laiciņu atpakaļ izmantojot Virszemes TV apkrāpa iedzīvotājus. Re kur arī video, kurā stāsta, kā izmantojot virszemes televīziju krāpa iedzīvotājus.Virszemes TV priekšrocība ir tā, ka nav nepieciešams uzstādīt šķīvi, bet pietiek ar jumta vai istabas antenu, kura daudzās mājsaimniecībās jau ir. Lai uztvertu Virszemes TV, klientam, kuram jau tagad ir antena, būs jāiegādājas Virszemes TV uztvērējs, jeb dekoderis.
--> Read more...

ceturtdiena, 2010. gada 19. augusts

Virszemes televīzija

Virszemes televīzija
No 1.jūnija šajā pašā gadā visi televīzijas kanāli ir skatāmi jaunā kvalitātē ciparu formātā un analogā televīzija drīzumā būs pagātne, bet nu skatāmies video:

Ieviešot Virszemes TV ciparu formātā, kas ir superīgā digitālā televīzija, Latvijas iedzīvotāji ar TV antenu varēs un tieši tagad jau var, jo jau sen vis notiekas... skatīties daudz lielāku TV kanālu skaitu jen daudz, daudz lielāku tv kanālu skaitu, jo pieejami daudz un dažādi tv kanāli, kurus līdz šim varēja vērot tikai satelīttelevīzijas vai kabeļu televīzijas abonenti.

Latvijā ciparu televīzija, kas ir digitālā televīzija tiek pārraidīta MPEG4 formātā un tas nozīmē, ka ir nemainīgi augsta attēla kvalitāte! Tas tā šodienai arī viss, jo tas tikai tā īsuma, jo nav jau laiku - jāskrien skatīties virszemes digitālā televīzija!
--> Read more...

Spraudnis priekš TV

Virszemes tv spraudnis
Šajā rakstā par spraudni, kas palīdzēs ātrāk tikt pie TV skatīšanās. Video var ieraudzīt un dzirdēt šo to par TV antenas vada spraudņa montāža.

Video - TV antenas vada spraudņa montāžaUn tad, kad mājas apstākļos TV antenas vada spraudņa montāža ir pabeigta, tad TV antenas spraudnim vajadzētu būt samontētam. Ja ir radušies papildus jautājumi par virszemes TV un tām montēšanas lietām, tad var iemest aci citos virszemes tv pamācības video, kur ir daudz noderīgi video saistībā ar virszemes TV.
--> Read more...

trešdiena, 2010. gada 18. augusts

Antenas

vtv antenas
Kad ir izlasīts raksts par virszemes tv un viss ir skaidrs, kas ir kas, tad var ķerties klāt pie pārējās aparatūras un šoreiz tieši pie antenām.

AntenasŠī ir video pamācība, kurā iespējams redzēt, kā pareizi izvēlēties virszemes tv antenas un kā pareizi uzstādīt Virszemes TV antenas, lai būtu izcils attēls un skaņa. Tad, kad viss ir izdarīts, tad protams var sākt skatīties pašus populārākos un skatītākos tv kanālus vai arī izvēlēties skatīties tikai bezmaksas kanālus, bet visideālākais variants ir ņemt pamatu paku, kurā ir gana daudz baudāmu tv kanālu.

Drīzumā sekos citi virszemes TV video, kuros varēs redzēt dažādas pamācības un noderīgas lietas saistībā ar virzemes TV.
--> Read more...

trešdiena, 2010. gada 30. jūnijs

Virszemes TV

Virszemes TV
Kaut kāda virszemes televīzija, kaut kāda virszemes televīzija, kas ir pieejam 99% visā Latvijā, kas ir kaut kāds superīgs rādītājs. Tā ir TV jaunā digitālā kvalitātē.Vispār Virszemes TV ir vienīgā televīzija, kas ir skatāma bez maksas. Par simbolisku cenu ir iespējams skatīties pašus populārākos un protams arī skatītākos TV kanālus un pats galvenais jaunā superīgā virszemes televīzijas, kas ir digitālā televīzija - tipa labā kvalitātē.


Galvenie elementi, kas nepieciešami, lai vērotu interneta tv:


  1. Satura nodrošinātājs, piemēram, Lattelecom; saturu var nodrošināt arī youtube, vimeo; tāpat daudzi Latvijas kanāli pieejami internetā bez maksas, kur tos translē kanālu pārvaldītāji.
  2. Pieeja publiskajam internetam.
  3. Wi-Fi pieslēgums.
  4. Atbalstītās interneta pārlūkprogrammu versijas: Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer.
  5. Mobilā aplikācija telefonā vai planšetdatorā (Lattelecom piedāvā Google Android MARKET, nepieciešams lejupielādēt Video/Audio atskaņošanas aplikāciju MX Player). Daudzi interneta pakalpojumu sniedzēji izveidojuši mobilās aplikācijas, kas ļauj saņemt tikai viņu saturu.
  6. Multimediju satura atskaņotājs datorā, piemēram, Adobe FlashPlayer.
  7. Interneta tv var lūkot arī Smart TV ar interneta pieslēguma iespēju (Smart TV ir interneta tīklam gatavi televizori, un Smart TV ražotāji izlemj, kuru satura nodrošinātāju atbalstīt, pārsvarā balstoties uz to popularitāti, korporatīvajiem līgumiem vai saņemot par to naudu no satura nodrošinātāja) vai DVD pleijerī, Blu-raypleijerī ar interneta pieslēguma iespējamību papildus primārajai funkcijai - disku spēlēšana.
  8. Monitors: Tv ekrāns vai video projektors, savienots ar uztvērēju caur video pieslēgumu (tipiski – HDMI); datora monitors; telefona vai planšetdatora displejs.
--> Read more...

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.