ceturtdiena, 2011. gada 27. janvāris

Gada izcilākie vārti futbolā
Kādi ir gada izcilākie vārti futbolā ? Uzzini jau tagad, kādi ir Gada izcilākie vārti futbolā! Uzbrucējs Vinotinto Johandrijs Orozko piesakās uz gada skaistāko vārtu guvumu!!!

Esi pirmais, kurš komentē šo video, jo drīzumā tas nebūs iespējams. Ja interesē videoklipi, tad ir vērts apskatīt šo video par politiku un tamlīdzīgām lietām.


Neaizmirsti skatīties arī virszemes TV, kas ir digitālā televīzija. Un tu jau zini, kas tā tāda ir un ko viņa ziemā ēd...
--> Read more...

trešdiena, 2011. gada 26. janvāris

Virszemes digitālā televīzija

Virszemes digitālā televīzija ir normāla televīzija ar normāliem papildpakalpojumiem. Virszemes televīzijas priekšrocība ir tā, ka virszemes digitālā televīzija ļauj izplatīt daudz vairāk TV programmu nekā tad, kad tv tika pārraidīts analogajā formātā. Piesaki virszemes TV un izbaudi tās priekšrocības.

Vēl par digitālo televīziju un kanālu meklēšanu var atrast šeit, kas ir virszemes digitālā televīzija un virszemes digitālās televīzijas kanālu meklēšana.

Kā jau zināms Latvijā Virszemes TV apraidei tiek izmantota pašlaik visprogresīvākā datu kompresijas tehnoloģija MPEG-4, kas nozīmē ļoti plašas nākotnes iespējas klientiem nodrošināt lielu skaitu TV kanālu.

Šobrīd Virszemes digitālo televīziju skatās jau vairāk nekā 50 000 mājsaimniecību, un vairāk nekā 22 000 skatītāju papildus bezmaksas kanāliem izvēlējušies abonēt kādu no maksas pakām. Un tas skaitlis vispār ir daudz lielāks, jo virszemes digitālā televīzija ir populāra un pieprasīta televīzija.

Latvijā Virszemes digitālās televīzijai apraidei tiek izmantota šobrīd visprogresīvākā datu kompresijas tehnoloģija MPEG-4. Tagad laiks doties skatīties virszemes televīziju!
--> Read more...

pirmdiena, 2011. gada 24. janvāris

Darbs un Virszemes TV


Jā sāk ar darbu un jābeidz ar virszemes TV. Papildus par TV ir daudz atrodams, kur arī ir Latvijas TV kanāli un pārējais par televīziju. Padomju laikā Krievijā nostrādātos gadus ieskaitīs darba stāžā

Video par darbu
Valda Zatlera vizītei Maskavā ir bijis taustāms labums, jo padomju laikā Krievijā nostrādātos gadus ieskaitīs darba stāžā.

Virszemes TV ir digitālā televīzija Latvijā, kas piedāvā gan maksas, gan bezmaksas TV kanālus. Tā ir televīzija ar labu attēla un skaņas kvalitāti. Skaties gan maksas, gan bez maksas TV kanālus, jo virszemes TV piedāvā vēl neredzētas iespējas, kuras vari apskatīt piesakot šo lielisko TV.
--> Read more...

ceturtdiena, 2011. gada 20. janvāris

Saldējuma reklāmaVideo redzama saldējuma reklāma.
--> Read more...

Aizsargs nav vārtsargs

video


Aizsargs nav vārtsargs un analogā televīzija nav digitālā televīzija, kas ir virszemes televīzija. video redzams, kā Tiesnesis neierauga, ka aizsargs nav vārtsargs. apskati arī par TV jaunumiem un kanāliem.
--> Read more...

Muļķīgie smiekli

smiekli

Muļķīgie smiekli šajā video. Natālijas Portmanes muļķīgie smiekli liks smieties arī Tev.
--> Read more...

Kosmosa kaķi

kaķi

Kaķi un viņu draugi kosmosā. Skaties video, ko rādīja iekš TV ekrāna. Iespējams pat rādīja digitālā TV, kāda ir pieejama arī Latvijā. Esi pirmais, kurš komentē šo video.
--> Read more...

Betons iekš TV

TV


Celtnieks izmēģina betona peldi. Skaties video un uzzini, kā pareizi ienirt betonā. Tavs betona TV bez maksas.
--> Read more...

otrdiena, 2011. gada 18. janvāris

TV un Virszemes TV

Virszemes TV ciparu formātā, kas ir digitālā televīzija, Latvijas iedzīvotāji ar TV antenu varēs un tieši tagad jau var, jo jau sen vis notiekas. Skaties virszemes TV bez maksas. Ja ar bez maksas kanāliem ir par maz, tad iespējams abonēt populārākos un skatītākos kanālus. Šeit neliela info par bezmaksas kanāliem:


LTV1 – Latvijas sabiedriskā televīzija. Informatīvi dokumentālie orģinālraidījumi, Latvijas un pasaules ziņas, kultūra, izklaide, mūzika, seriāli, raidījumi bērniem u.c.

LTV7 – Latvijas sabiedriskā televīzija. Raidījumi jauniešiem, sporta raidījumi, starptautisko un Latvijas sporta sacensību tiešraides, izklaide, filmas, seriāli u.c.

LNT – Latvijas komerctelevīzija. Izklaidējoši un informatīvi raidījumi, ziņu apskati, seriāli, filmas un mākslas filmas, sporta un kultūras raidījumi u.c.

TV3 – Latvijas komerctelevīzija. Informatīvi izklaidējoši raidījumi, dažādi realitātes šovi, seriāli, filmas un mākslas filmas, raidījumi bērniem, animācijas filmas, sporta spēļu retranslācijas.
--> Read more...

Vārtsargs gūst lieliskus vārtus

futbols

Futbola vārtsargs gūst lieliskus vārtus. Un galvenais, ka Vārtsargs gūst vārtus no sava soda laukuma. Skaties video jau tagad, kā vārtsargs gūst vārtus no sava soda laukuma.

Un šeit būs par virszemes TV, kas ir virszemes digitālā televīzija. Kaut kāda virszemes televīzija, kaut kāda virszemes televīzija, kas ir pieejam 99% visā Latvijā, kas ir kaut kāds superīgs rādītājs. Tā ir TV jaunā digitālā kvalitātē.


Atgriežoties pie vārtsarga. Tas bija Anglijas amatieru futbola komandu mačs starp FC United un Retford beidzās. Vārtsargs Sems Aštons, kurš ar neticamu sitienu no sava soda laukuma guva lieliskus vārtus.
--> Read more...

trešdiena, 2011. gada 12. janvāris

Par TV


Šoreiz runa ir par hokeju, kuru rāda TV ekrānā. Hokeju var redzēt digitālā TV un digitālā kvalitātē. Un šajā video redzams NHL aizvadītās nedēļas labāko vārtu guvumu TOP 10, kuru jāredz, ja ir interese uzzināt TOP 10!Un šeit Virzemes TV informācija, kas palīdzēs uzstādīt un uzregulēt virszemes TV, kas ir lieliska televīzija.


Kā jau redzēsiet video - Topā ir tādi populāri spēlētāji kā Daniels Sedins, Aleksandrs Ovečkins, Jevgēņijs Malkins, Valteri Filppula un vēl daži zināmi spēlētāji, kas sevi jau labu laiku pierāda nhl.
--> Read more...

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.