trešdiena, 2011. gada 26. janvāris

Virszemes digitālā televīzija

Virszemes digitālā televīzija ir normāla televīzija ar normāliem papildpakalpojumiem. Virszemes televīzijas priekšrocība ir tā, ka virszemes digitālā televīzija ļauj izplatīt daudz vairāk TV programmu nekā tad, kad tv tika pārraidīts analogajā formātā. Piesaki virszemes TV un izbaudi tās priekšrocības.

Vēl par digitālo televīziju un kanālu meklēšanu var atrast šeit, kas ir virszemes digitālā televīzija un virszemes digitālās televīzijas kanālu meklēšana.

Kā jau zināms Latvijā Virszemes TV apraidei tiek izmantota pašlaik visprogresīvākā datu kompresijas tehnoloģija MPEG-4, kas nozīmē ļoti plašas nākotnes iespējas klientiem nodrošināt lielu skaitu TV kanālu.

Šobrīd Virszemes digitālo televīziju skatās jau vairāk nekā 50 000 mājsaimniecību, un vairāk nekā 22 000 skatītāju papildus bezmaksas kanāliem izvēlējušies abonēt kādu no maksas pakām. Un tas skaitlis vispār ir daudz lielāks, jo virszemes digitālā televīzija ir populāra un pieprasīta televīzija.

Latvijā Virszemes digitālās televīzijai apraidei tiek izmantota šobrīd visprogresīvākā datu kompresijas tehnoloģija MPEG-4. Tagad laiks doties skatīties virszemes televīziju!

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.