piektdiena, 2011. gada 11. februāris

Kanālu atkārtotā meklēšana
Lattelecom Virszemes TV kanālu atkārtotā meklēšana. Ja nezini, kā notiek kanālu atkārtota meklēšana, tad noskaties šo virszemes tv video. Tas ir Lattelekom virszemes televīzijas pamācības video.

Virszemes TV kanālu meklēšana

Lattelecom pamācības video priekš virszemes TV. Virszemes TV kanālu meklēšanas demonstrācija izmantojot ārējo dekoderi TV Star T6 SD CX. Apskati jau tagad šo lielisko pamācības video, kas palīdzēs atrast kanālus.

Citi virszemes TV pamācības videoKā populārākos interneta TV satura nodrošinātājus Latvijā vairums nosauks kompānijas Baltcom un Lattelecom. Sekojot vienkāršām norādēm, arī Edan ļauj skatīties interneta tv, paskaidrojot, kas nepieciešams web-tv lūkošanai. MPE nets skaidro: „Lielākais dotās kategorijas kanālu pluss ir tās izmaksas – bezmaksas. Attēla kvalitāte no dažādām studijām un serveriem svārstās no trīs līdz pieci, piecu baļļu sistēmā. Šo kanālu izmantošanas privilēģijas ir ekonomija, bet tai pašā laikā to izmantošana. Ja Web – TV salīdzina ar analogo TV, ja [...] tiek izmantota antena, tad starpība gandrīz nav pamanāma. Skaņa praktiski vienmēr ir ideāla, kā arī Web – TV ir tādi kanāli, kuri var arī nebūt parastās kabeļtelevīzijas paketē, tai skaitā kanāli mēdz būt diezgan interesanti.”

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.