ceturtdiena, 2011. gada 3. februāris

Virszemes sports

Virszemes sports ir ļoti laba lieta. Un vispār virszemes TV ir pieejami ne tikai sporta kanāli, bet arī sekss TV. Tas viss no 18 gadiem un kanālam būs PIN kods, lai to neskatītos bērni.

Šodienas lieliskais raksts ir par zāles drinku. To pagaidām varēs nopirkt ASV un tajās vietās, kur ir atļauta marihuānas lietošana medicīniskos nolūkos. Un vispār vai tad marihuānu nelieto medicīniskiem nolūkiem? Lai labi garšo jaunais drinks!

Par sportu runājot - šeit būs lielisks video. Ovečkina un Subana divcīņa jeb neliela maigošanās, jo par cīņu to nevar nosaukt!

Sporta video
Par virszemes TV


Tikai Lattelecom televīzijā, kas ir arī virszemes televīzijā šobrīd ekskluzīvi pieejams kanāls Sony Entertainment Television, kurā skatāmas jaunākās filmas un kulta seriāli. Nevilcinies un piesaki kvalitatīvu pakalpojumu par saprātīgu cenu jau tagad!

Analogā apraide Latvijā tika atslēgta 1.jūnijā. Pēc Lattelecom aplēsēm Virszemes TV šobrīd skatās vairāk nekā 190 000 mājsaimniecību. Un laiks pārnākt arī Tev uz vtv, jo tā ir lieliska televīzija. Ja netici, tad pamēģini priekšapmaksas tv, kas tevi pārliecinās! Priekšapmaksas televīzija ir Latvijas tirgū unikāls produkts, ko radījis Lattelecom. Tas darbojas identiski kā mobilo sakaru priekšapmaksas kartes un ir pieejams bez jebkādām līgumsaistībām – ikviens skatītājs pēc savas izvēles var pagarināt maksas kanālu skatīšanās periodu jebkurā sev ērtā laikā.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.