otrdiena, 2011. gada 1. marts

Piesaki virszemes TV televīziju

Piesaki virszemes TV jau tagad, jo tā ir tā televīzija, kas ir lieliska digitālā televīzija. Tā ir televīzija, ko var skatīties gan bez maksas, gan par maksu. Par maksu var skatīties pašus populārākos un skatītākos TV kanālus.

Pārbaudi pakalpojuma pieejamību un izvēlies virszemes televīziju digitālā formātā. Cik zināms, tad pakalpojums ir pieejams teju visā Latvijā, kas dod iespēju skatīties virszemes TV arī tiem iedzīvotājiem, kuriem tas nebija iespējams, kad bija analogā TV, jo analogā televīzija to nespēja nodrošināt.

Skaties virszemes televīzijuSkaties TV pārraides vienmēr sevis izvēlētajā valodā, jo virszemes televīzija piedāvā ne tikai populārus kanālus, bet arī valodas izvēle. Programma būs pieejama Jūtu TV ekrānā, jo arī programma virszemes TV skatītājiem ir bez maksas. Un nepieciešamības gadījumā izmantot papildpakalpojumu - Kanālu bloķēšana, kas dod iespēju nobloķēt kanālus, kurus piemēram, nevēlies, lai skatās Tavi bērni.

Digitālā TV ir Televīzija, kas video signālu pārveido MPEG4 vai citādi kodētas ciparu straumes veidā labākai kvalitātei un plašākām skatīšanās iespējām. Virszemes TV gadījumā signāls ir MPEG4 formātā. Izvēlies sev piemērotāko virszemes televīzijas paku un sāc baudīt digitālās TV priekšrocības jau šodien.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.