ceturtdiena, 2012. gada 15. marts

TV6 un 3+

Virszemes TV piedāvājumā tagad ir 2 jauni kanāli – TV6 un 3+, kā arī uzlabota maksas kanālu attēla kvalitāte. Šie kanāli jau patlaban ir redzami Virszemes TV Ekonomiskās un Pamata pakas lietotājiem visā Latvijā.

Šobrīd Virszemes TV skatās jau vairāk nekā 50 000 mājsaimniecību, un vairāk nekā 22 000 skatītāju papildus bezmaksas kanāliem izvēlējušies abonēt kādu no maksas pakām.
Virszemes Televīzijas ģeogrāfiskā un ekonomiskā pieejamība padara šo pakalpojumu iedzīvotājiem ļoti pievilcīgu, ko mēs redzam arī pēc strauji augošajiem pieprasījuma rādītājiem. Jaunu kanālu iekļaušana mūsu piedāvājumā Virszemes televīzijas skatīšanos padarīs vēl interesantāku un mēs arī turpmāk regulāri paplašināsim piedāvāto kanālu klāstu,

sola Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Šobrīd Virszemes TV kopumā redzami 32 kanāli – TV Ekonomiskā paka piedāvā skatīties bezmaksas kanālus un 13 maksas kanālus, bet Pamata pakā līdztekus bezmaksas kanāliem skatāmi arī 27 maksas kanāli.

Pēc analogās apraides pilnīgas izslēgšanas visā valstī, atbrīvosies radiofrekvences un kopējo kanālu skaitu Virszemes TV varēs palielināt līdz pat 70.
Iedzīvotāji, kas ar jumta vai istabas antenām līdz šim varēja uztvert no viena līdz pieciem kanāliem (atkarībā no analogā signāla pārklājuma), šī būs nebijusi iespēja skatīties ievērojami plašāku TV programmu klāstu.
--> Read more...

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.