pirmdiena, 2016. gada 8. februāris

Kur pirkt apdrošināšanu?

Baltikums Bank dibināšanas pirmsākumi meklējami apdrošināšanas kompānijā Balticums Insurance Company, kas tika dibināta jau tālajā 1998. gadā, līdz ar to banka un tās vadība stabili darbojas un attīstās jau gandrīz 20 gadus.

Baltikums Bank savas darbības laikā ir kļuvusi par augsta līmeņa privātbanku, kurai uzticas gan uzņēmēji, gan privātpersonas. Bankai ir pārstāvniecības gan ES, gan NVS valstīs, kas uzņēmumiem ļauj būt pārliecinātiem par savām finansēm, neatkarīgi no pasaulē notiekošajām ģeopolitiskajām situācijām.

Bankas mājas lapā Baltikums.eu, iespējams iegūt noderīgu informāciju par bankas darbību, rezultātiem, pakalpojumiem un darbībām, kas jāveic, lai kļūtu par vienu no bankas klientiem.
Bankā tiek piedāvātas konsultācijas, kuru laikā iespējams rast atbildes uz sekojošiem jautājumiem:

  • Kā vairot un aizsargāt savu īpašumu?
  • Kuru nodokļi būtu tie, kurus Jūsu situācijā iespējams optimizēt?
  • Kura juridiskcija ir atbilstošākā ārzemju holdinga dibināšanai?
  • Kāds ir Jūsu situācijai piemērotākais mantojuma nodošanas veids?
  • Kā saņemt pastāvīgo uzturēšanās atļauju Latvijā?
  • Kā iespējams iegūt lielākus ienākumus starptautiskajā biznesā?

Pēc konsultācijas klientiem tiek piedāvāti arī dažādi problēmu risinājumu realizācijas procesi, kuri klientam palīdzētu vairot savu kapitālu un efektīvi virzīties uz priekšu.

Lai taupītu klientu laiku, saziņa ar banku iespējama arī elektroniski, apmeklējot Baltikums.eu mājas lapu un izvēloties kategoriju, kurā vēlaties saņemt bankas pakalpojumus vai arī izmantojot čata funkciju. Bankas darbinieki ar Jums sazināsies iepriekš norādītajā valodā un saziņas veidā, kuru varat izvēlēties aizpildot saziņas formu.

Tā kā bankas pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs, lai labāk izprastu jums piemērotākos un izdevīgākos pakalpojumu veidus, bankas darbinieki labprāt sniegs visu nepieciešamo informāciju un vienosies par Jums izdevīgāko klātienes konsultācijas laiku.

Baltikums ir banka, kurai svarīgi sasniegt klientam vēlamo rezultātu, līdz ar to, visi bankas pakalpojumi ir izstrādāti tā, lai tos būtu iespējams pēc iespējas labāk pielāgot katra klienta individuālajai situācijai. Bankas darbinieki ir pieredzējuši savas nozares speciālisti, kas pieraduši strādāt ar uzņēmējiem un privātpersonām, kuras interesē ātrs, bet efektīvs risinājums, kā arī konfidencialitāte.

Mājas lapa: www.baltikums.lv. Un šis nav reklāmas raksts. Šis ir mūsu apskats un mēs neesam saistīti ar šo banku!
--> Read more...

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.