otrdiena, 2016. gada 22. marts

Kredīti ar standarta procentu likmēm

Ātrie kredīti ietilpst īstermiņa kredītu kategorijā, kas ir pieejami par standarta procentu likmēm. Tie tiek piešķirti vismaz uz 30 dienām līdz dažiem gadiem. Lai gan Jūs varat saņemt šāda veida finansējumu no uzticama aizdevēja, Jums par aizņēmēja uzticamību ir jāpārliecinās pirms pieteikšanās kredītam.

Pētījums par aizdevējiem

Solis, kas Jums jāievēro, ir jāveic neliels pētījums, lai atrastu uzticamu aizdevēju, kas sniedz šāda veida kredītus. Viss, kas Jums nepieciešams, ir apmeklēt aizdevēja mājaslapu, lai uzzinātu kredīta nosacījumus, kas Jums būs jāievēro. Ir ļoti svarīgi pārbaudīt, vai kredītā nav ietvertas nekādas slēptās maksas. Jums vajadzētu pārbaudīt procentu likmes, kas Jums būs jāmaksā par kredītu un Jums vajadzētu arī mēģināt noskaidrot kopējās maksas, kas Jums būs jāmaksā, ja Jūs nevarēsiet atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā.

Kad esat izvēlējušies sev piemērotu aizdevēju, nākamais solis, kas Jums jāsper, ir nepieciešamās kredīta summas noteikšana. Jūsu nākamais solis ir noskaidrot, vai Jūsu izvēlētais aizdevējs lūgs Jums papildus maksu par kredīta neatmaksāšanu laikā un cik liela tā būs.

Kam paredzēti ātrie kredīti?

SMS kredīts kā ikviens cits ātrais aizdevums ir finansiāla atbildība, tāpēc pirms pieteikuma nosūtīšanas jāpārdomā divreiz, vai kredīts patiešām ir nepieciešams. SMS kredīts ir paredzēts:

  • Īres maksas un komunālo maksājumu segšanai;
  • Automašīnas un sadzīves tehnikas vai elektropreču remonta nomaksai;
  • Medicīnisko pakalpojumu un nepieciešamo preču apmaksai.

Iespēja pagarināt atmaksas termiņu

Mēdz gadīties arī nepatīkamas situācijas, kad visu naudu nav iespējams atdot paredzētajā laikā. Tad, vienojoties ar aizdevēju, ir iespējams pagarināt kredīta termiņu, tikai tad gan jārēķinās, ka par katru nokavēto dienu, papildus kredīta pamatsummai tiks piemērota arī attiecīgā procentu likme.
Aizdevumu ir iespējams saņemt vairākos veidos. Kad esat veicis reģistrāciju uzņēmuma mājas lapā, jūs varat pieteikties no sava lietotāja profila. Jūs varat pieteikties izmantojot SMS starpniecību. Šādi jums ir jāsūta pieteikums ar nepieciešamo informāciju uz attiecīgo telefona numuru. Vai, jūs varat veikt pieteikumu zvanot uzņēmumam un veikt mutisku pieteikumu nepieciešamajai aizdevuma summai.

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.