otrdiena, 2016. gada 29. marts

Kredīts uzņēmējiem

Investīciju kredīts ir ilgtermiņa aizdevums, kas paredzēts jauno vai jau esošo uzņēmumu attīstībai. Tas var būt uzņēmuma pamatlīdzekļiem, nekustamā īpašuma iegādei, jaunu biznesa virzienu attīstīšanai, jaunu ražotņu izveidei, tehniskā nodrošinājuma iegādei un citiem līdzīgiem izdevumiem. Šis ir liela apjoma aizdevums uz ilgāku laiku, lai jūs spētu attīstīt savu uzņēmējdarbību. Visizplatītākie investīciju kredītu izsniedzēji ir bankas, bet arī nebanku aizdevēji ir pievērsušies šai sfērai.

Investīciju kredītu iespējams saņemt vairākās Latvijas bankās. Katra aizdevēja izvirzītie noteikumi un prasības var, nedaudz, atšķirties. Izvēloties aizdevēju ir jāņem vērā visi faktori, kas var ietekmēt jūsu darbību un aizdevuma atmaksu. Ņemot šo aizdevumu jums ir jābūt skaidriem plāniem kā šis aizdevums tiks izlietots un, ka šī aizdevuma izlietošanas mērķis veicinās jūsu darbību un nesīs iespēju atmaksāt aizdevumu saņemot arī peļņu.

Aizdevuma saņemšanai ir nepieciešams nodrošinājums. Par šo nodrošinājumu var kalpot:


  • Nekustamais īpašums.
  • Uzņēmuma aktīvi.
  • Transporta līdzekļi, iekārtas.
  • Citi nodrošinājuma veidi.
  • Var tikt prasīts arī galvojums.

Aizdevējs jums var piedāvāt iespēju saņemt atvieglojumus vai kredītu brīvdienas, lai pabeigtu projektu un jums rastos iespēja no šī projekta pelnīt un tad veikt pilnīgāku aizdevuma atmaksu. Šādi banka var piešķirt atvieglojumus, piemēram, uz 12 mēnešiem. Šajā laikā jūs varat attīstīt savu projektu un tad veikt atmaksu.

Aizdevuma termiņi ir atšķirīgi katram aizdevējam. Aizdevējs var izvērtēt katru aizdevumu atsevišķi un piešķirt jums termiņu, kas ir atbilstošs jūsu iespējām un prasītajai summai. Aizdevējs jums var piedāvāt mazāku laika periodu kā esat vēlējies, ja viņam rodas kādas šaubas vai ir redzama iespēja ka jums būs iespēja atmaksāt ātrāk. Šie lēmumi ir atkarīgi no katras individuālās situācijas.

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.