ceturtdiena, 2016. gada 28. aprīlis

Kredīta piemērotība

Kredīts internetā būtu piemērotāks situācijās kad nav zināma precīza summa kura būs nepieciešama, varat aizņemties nedaudz vairāk un atlikumu izmantot pēc saviem ieskatiem. Arī tad, ja nav zināms kur šo preci iegādāsieties, kredīts varētu būt labāks. Taču ar kredītu ir savi riski kuri nepastāv ar līzingu.

Aizņemoties internetā kādu naudas summu, pastāv risks, ka izlietosiet to kur citur. Viss, protams, ir atkarīgs no jums un jūsu nepieciešamības, bet cilvēka dabā var būt rīkoties spontāni. Šādā gadījumā kredīts var sniegt iespējas kuras varam izmantot nelietderīgi. Arī ar pieejamo naudas summu varam uzņemties zināmu risku. Ja tiek piedāvāta lielāka summa, varam būt kārdināti aizņemties vairāk kā mums ir nepieciešams konkrētā pirkuma veikšanai. Šādi varam nokļūt parādos no kuriem būs grūti izkļūt.

Tomēr ja esat izlēmuši, ko pirkt un kur, ar līzinga palīdzību, bieži, var iegūt izdevīgākus noteikumus. Ļoti bieži, īpaši svētku sezonu laikā, ir pieejami līzingi ar ļoti izdevīgiem noteikumiem. Piemēram, bezprocentu līzings, atlikta aizdevumam summas atmaksa, dāvanas pie pirkuma noformēšanas. Šādi tiek veicināta klientu piesaiste un mūsu interese par pirkumiem palielinās. Līzinga kompānijas reklamē savus piedāvājumus un redzot ko īpaši izdevīgu, mēs arī dodamies un šo pirkumu veicam.

Atšķirībā no kredīta, jūs nesaņemat nekāda veida naudas aizdevumu, tā vietā jūs saņemat preci, par kuru veicat maksājumus katru mēnesi, līdz esat apmaksājuši šo preci. Ja šis ir bezprocentu līzings, tad, protams, šāda atmaksa ir ļoti izdevīga, jo nav jāsamaksā visa summa uzreiz. Nesaņemot naudu savās rokās, jūs neriskējat, ka var atgadīties kas neparedzēts un jūs to izlietosiet citur. Jums nav pārpalikuma, līdz ar to nav jāatmaksā papildus nauda par to ko aizņēmāties papildus nepieciešamajai summai. Līzingi ir ļoti populāri šādos gadījumos, kad vēlaties iegādāties ko konkrētu, jo var saņemt labākus noteikumus kā uz kredītiem. Salīdzinoši reti cilvēki veic pirkumus uzreiz apmaksājot visu preces cenu, jo daudz vienkāršāk ir šo summu sadalīt pa daļām un atmaksāt šādā veidā.

Izvēloties starp līzingu un kredītu ir rūpīgi jāapsver savas iespējas un nepieciešamības. Kurš no variantiem ir piemērotāks tieši jums. Apdomīga lēmumu pieņemšana ir visa pamatā un tā arī ir jārīkojas.
--> Read more...

sestdiena, 2016. gada 23. aprīlis

Aizņemties ar ikmēneša maksājumu

Mūsdienās ir pieejami ļoti daudz un dažādi kredīti un to veidi. Ir iespējams aizņemties naudu gan kādiem konkrētiem mērķiem gan dažādiem citiem mērķiem. Ja rodas attiecīga nepieciešamība un jums ir iespējas saņemt kredītu, tad iespējas ir ļoti plašas. Ļoti populāri ir tieši ātrie kredīti. Iesākumā šie kredīti tika izsniegti kā īsa termiņa aizdevumi par nelielām summām, bet attīstoties šim kredītu virzienam ir izveidoti arī ātrie kredīti kurus ir iespējams atmaksāt ilgākā laika posmā. Ātrie kredīti ir sev pievienojuši arī patēriņa kredītu iespējas.

Ātrie kredīti ar ikmēneša maksājumiem atšķiras no patēriņa kredītiem ar savu ātro un ērto noformēšanu. Patēriņa kredīti ir pieejami no bankām un citām iestādēm, bet tie, pārsvarā, prasa laiku. Bieži, ir jāgaida vairākas dienas līdz aizdevuma saņemšanai. ir striktāki aizdevuma izsniegšanas noteikumi, jums var nākties doties uz kādu ofisu vai filiāli, lai parakstītu līgumus, arī pieteikums var tikt prasīts, lai tiktu iesniegts personīgi klātienē. Šāda veida ātrie kredīti ir tikpat viegli un ērti pieejami kā parastie ātrie kredīti.

Lai saņemtu šādu aizdevumu ir jums ir jāatbilst dažādiem aizdevēja izvirzītiem noteikumiem. Šie noteikumi vai prasības, ir ļoti līdzīgi kā ātro kredītu. Biezi, aizdevējs kurš piedāvā ātro kredītu, piedāvā kredītu arī ar ikmēneša maksājumiem. Šāda kredīta termiņš var būt no dažiem mēnešiem līdz pat 24 mēnešiem. Summas kuras ir pieejamas arī ir ļoti dažādas, tās var būt pat līdz vairākiem tūkstošiem eiro. Protams, lai saņemtu šādu, lielu, aizdevumu uz ilgāku atmaksas termiņu, jūsu pieteikums tiks izvērtēts rūpīgāk.

Piešķirot šādus aizdevumus, aizdevēji izvērtē katru pieteikumu individuāli. Līdz ar to, balstoties uz jūsu finansiālo situāciju un iepriekšējo kredītu pieredzes, jums var tikt noteikts aizdevuma apjoma ierobežojums. Ir jāpievērš uzmanība aizdevuma komisijas maksas apjomam, jo aizdevējs ne tikai nosaka jums pieejamo naudas summu, bet arī komisijas maksas apjoms tiek noteikts individuāli katram klientam.
--> Read more...

piektdiena, 2016. gada 22. aprīlis

Kam ņemt kredītu

Ātro kredītu varētu ņemt tādiem izdevumiem, kurus jūs veiktu jebkurā gadījumā. Ja esat nedēļu pirms algas un to saņemot šo pirkumu veiktu neskatoties uz citām lietām, tad ātrais kredīts var būt lielisks instruments, lai apmierinātu šo vajadzību pēc iespējas ātrāk. Ārsta apmeklējumi var būt dārgi un nepatīkami, bet tos atlikt nevajadzētu un ar ātrā kredīta palīdzību jūs varat ietaupīt laiku, lai nerastos papildus problēmas ar jūsu veselību kas var radīt papildus izdevumus.

Ja jūs esat veltījuši šim lēmumam pietiekošas pārdomas un esat apsvēruši visas iespējas kas saistītas ar aizdevuma atmaksu un atmaksas sekām, tad ātrais kredīts var tikt ņemts un lietots pēc jūsu ieskatiem. Taču, ja tas tiek ņemts mirkļa iespaidā, bez pārdomām par tā atmaksu un sekām, tad arī vislabākie un cēlākie mērķi var būt kļūdaini, jo var rasties ļoti smagas sekas.

Tikpat svarīgi kā atmaksas un tās seku izvērtēšana ir pareizā aizdevēja izvēle. Ir ļoti plašas aizdevēju klāsts kuri piedāvā visdažādākās iespējas un akcijas. Jums ir jāatrod aizdevējs kurš apmierina jūsu vajadzības un piedāvā labākos noteikumus jūsu situācijai.

SMS kredīta risinājums

Ja esat veiksmīgi reģistrējies varat pieteikties aizdevumam gan no aizdevēja mājas lapas gan no sava mobilā telefona nosūtot SMS ziņojumu ar prasīto informāciju. Paturiet prātā, ka aizdevējs var piedāvāt SMS kredītu iespēju, bet lai to izmantotu, jums ir jāaktivizē šis pakalpojums savā lietotāja profilā aizdevēja mājas lapā. Ne visur ir šāda aktivizācija jāveic, bet pirms pieteikties jums vajadzētu pārliecināties par pakalpojuma pieejamību.

Ja viss ir apdomāts un nav radušās šaubas par negatīvu iznākumu, tad saņemtās summas izlietojums ir jūsu ziņā un nevajadzētu rasties papildus problēmām. Ja esat aizņēmies apdomīgi tad arī šo aizdevumu izlietosiet apdomīgi, jo apsverot ņemšanas iespējas jūs pārdomājat arī nepieciešamību.
--> Read more...

ceturtdiena, 2016. gada 21. aprīlis

Īstermiņa aizdevumi dažādās summas - tagadĪstermiņa aizdevumus ir iespējams saņemt par summām no 10 eiro līdz 400 eiro ar atmaksas iespējām uz 7, 14 dienām vai vienu mēnesi. Lielākas summas jau tiks izskatītas kā patēriņa kredīts un atmaksa notiks ar ikmēneša maksājumu starpniecību. Tomēr, arī šādu, nelielu aizdevumu ir iespējams aizņemties uz ilgāku atmaksas laiku. Arī nelielu summu varat aizņemties uz laiku līdz 36 mēnešiem, bet ir jārēķinās ar komisijas maksu par šo pakalpojumu. Aizņemoties mazu summu uz ilgu atmaksas laiku varat krietni pārmaksāt sākotnējo aizdevuma summu. Atcerieties, ka bezmaksas kredīts attiecas tikai uz summu līdz 400 eiro un atmaksu mēneša laikā, un tikai pirmajā aizņemšanās reizē. Tātad, ja aizņematies 100 eiro uz atmaksu 36 mēnešu laikā, jums nāksies atmaksāt krietni lielāku naudas summu.

Uzņēmums ir ļoti plaši izplatīts, Latvijas teritorijā ir vairāk par 95 filiālēm, kurās varat saņemt šo aizdevumu. Pieteikties aizdevumam varat katru dienu no 8:00 līdz 22:00, bet saņemt aizdevumu varēsiet tikai uzņēmuma filiāļu darba laikā. Filiāles ir atvērtas katru dienu, bet ir jāņem vērā, ka dažādas filiāles strādā pēc, nedaudz, atšķirīga darba laika.

Atšķirības starp šo aizdevēju un citiem Latvijā sastopamajiem ātro kredītu sniedzējiem ir nepieciešamība ierasties un fiziski parakstīt līgumu kā arī skaidras naudas izmaksa. Bet tāpat kā ātrie kredīti, šis aizdevums ir saņemams jau 15 minūšu laikā. Līdz ar to ir ļoti ātri un viegli tam pieteikties.
Pieņemot lēmumu aizņemties šo vai jebkuru citu kredītu ir jāapsver jūsu atmaksas iespējas.

Pārdomāta kredītu ņemšana ir galvenais uzstādījums kurš jums ir jāņem vērā. Aizdevējs izvērtēs jūsu atbilstību un atmaksas iespējas uz papīra, bet jums ir jāizvērtē savas reālās atmaksas iespējas. Esiet atbildīgi un nepieņemiet pārsteidzīgus lēmumus.
--> Read more...

piektdiena, 2016. gada 15. aprīlis

Kredītportfelis


Kredītportfelis ir kredītiestādes izsniegto kredītu kopums. Grāmatvedībā tas ir aktīvs, kas, parasti, tiek klasificēts pēc kredītriska pakāpes. Tas iekļauj sevī arī visas kredītiem līdzīgās naudas operācijas kā piemēram līzingu, galvojumu saistības, faktoringu un citas, tam līdzīgas saistības.

Kredītportfelis tiek izmantots, lai kredītiestāde varētu labāk pārvaldīt kredītu izsniegšanu, jo šādi tiek organizēta naudas plūsma. Kredītportfeli var izskaidrot arī tā ka tas ir visu aizdevumu kategorijas līgumu naudas kopums.

Kredītportfeli var raksturot pēc tā riska un ienesības. Tas ir tā, ka var būt ļoti liels kredītportfelis, bet tas sastāv no daudziem īstermiņa aizdevumiem, kredītkartēm un citām, līdzīgām lietām, tas var būt ļoti riskants, lai arī kredītiestādei sniedz pietiekošu peļņu. Taču mazāks kredītportfelis kurš sastāv no hipotekārajiem kredītiem var būt ļoti stabils taču mazāk ienesīgs.

Katra iestāde, kas izsniedz kāda veida aizdevumu veido kredītportfeli. Banku kredītportfeļi ir lielāki, jo bankas, pašsaprotami, nodarbojas ar ļoti lielu naudas plūsmu organizēšanu un līdz ar to strādā ar cita veida aizdevumiem un to apjomiem. Katra iestāde cenšas radīt sev stabilus kredītportfeļus un samazināt to risku pakāpi.

Riski ir tādi, ka aizdevumi netiks atmaksāti. Protam, no parādiem aizbēgt īsti nav iespējam, bet šāda rīcība var sarežģīt kredītiestādes darbu un peļņas prognozes. Ja tiek izsniegti daudzi mazi, īstermiņa aizdevumi, tad riski ir lielāki kā pie lieliem aizdevumiem, tādiem kā hipotekārie kredīti.

Izmantotie avoti: Zuz.lv ātrais kredīts
--> Read more...

Kas ir vērtspapīri

Par vērtspapīriem sauc privāttiesību dokumentus, kas pieder kādai personai, juridiskai vai fiziskai. Šie dokumenti apliecina saistību starp īpašnieku un īpašumu vai publiskās apgrozības objektu, neizmainot sākotnēji nostiprinātās tiesības.

Vērtspapīru veidi

Pastāv vairāki vērtspapīru veidi, par kuriem sīkāk vārēsiet lasīt zemāk. Ieguldot savus finansiālos līdzekļus vērtspapīros, jebkuram uzņēmējam vai brokerim galvenais mērķis ir nopelnīt pēc iespējas vairāk naudu. Protams, ka ne vienmēr tas izdodas, un liela daļa investoru gūst lielus zaudējumus.

Emocijas un intuīcija investējot vērtspapīros

Daudzi iesācēji, investējot savus finansiālos līdzekļus, paļaujas uz emocijām un intuīciju, kas šajā gadījumā būtu nepareiza investīciju stratēģija un visdrīzāk šie investori zaudēs savus ieguldītos līdzekļus. Ar šādu investīcijas stratēģiju tikai retajam var izdoties nopelnīt. Tam protams ir nepieciešama liela veiksme. Tādēļ nopietniem ieguldītājiem ieteicams veikt konkrēto vērtspapīru tirgus izpēti un vispārīgo informācijas analīzi.

Vērtspapīru investēšanas stratēģija

Atšķirībā no investora izvēlēta tirdzniecības veida, ir atkarīga arī vērtspapīru investēšanas stratēģija. Investēt var agresīvi vai pasīvi. Tas parasti ir atkarīgs no tā, kādas ir klienta vajadzības. Ja viņš ir izvēlējies investēt, lai nopelnītu ātri, tad piemērotāka stratēģija būtu agresīvā investēšana, Tomēr no negatīvās puses skatoties, šai stratēģijai pastāv krietni lielāks risks. Tieši tāpēc, kad runa iet par investēšanu vērtspapīros, vairums investoru ir piesardzīgi un investē izmantojot pasīvo stratēģiju, lai samazinātu risku un palēnām gūtu peļņu.
--> Read more...

ceturtdiena, 2016. gada 14. aprīlis

Pazīmes, ka Tev nepieciešams aizņemties

Kādas ir pazīmes, ka Tev ir nepieciešams ātrais kredīts? Lai saņemtu ātro kredītu, Tev ir jābūt vismaz 18 gadu vecumā un jābūt Latvijas Republikas pilsonim, ar vismaz nelieliem ienākumiem. Viena no galvenajām pazīmēm, ka Tev ir nepieciešams ātrais kredīts, vai kāds cits kredīts, kas varētu palīdzēt Tev finansiāli un uzlabot Jūsu dzīves apstākļus, ir pavisam vienkārši nosakāmas. Pati galvenā pazīme, ka Jums ir nepieciešams ātrais kredīts, ir gadījumos, kad līdz algai palikušas dažas dienas, taču nauda ir beigusies un tieši šobrīd ļoti nepieciešama. Tad ir ieteicams aizņemties ātro kredītu, ņemot vērā to, ka aizdevuma summa nepārsniedz vienu trešo daļu no Jūsu kopējās algas. Tas ir tāpēc, lai vēlāk nesanāk tā, ka atkal jāaizņemas ātrais kredīts.

Pazīme par to, ka ir nepieciešams ātrais kredīts, ir arī tādos gadījumos, kad kāda no sadzīves iekārtām ir sabojājusies, novecojusi vai vairs nedarbojas. Tad, protams, ir izvēle, gaidīt līdz nākamajai alga, vai pat vairākām, lai varētu iekrāt nepieciešamo naudas summu, vai arī aizņemties ātro kredītu un atmaksāt pa daļām. Ir noderīgi zināt, aizņemoties pirmo reizi, nebūs komisijas maksa, tāpēc ātrā kredīta izvēle bieži vien ir labākais risinājums. Svarīgi ir zināt to, ka gadījumos, kad nespējiet atmaksāt ātro kredītu uzreiz, pastāv iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu uz laika posmu, kāds būs nepieciešams, lai šo aizdevumu varētu atmaksāt.

SMS KREDĪTI - NOFORMĒ AR ĪSZIŅAS STARPNIECĪBU


Popularitāti iemantojuši arī SMS kredīti. Un ne velti - SMS kredīts ir ērtākais veids, kā saņemt sev vēlamo naudu, lai kur Tu arī atrastos. SMS kredīts ir lielisks variants arī tad, ja tuvumā nav dators, kā arī situācijās, kad nauda nepieciešama steidzami. Jāpiebilst, lai SMS kredīts varētu tikt noformēts, vispirms jāreģistrējas kredītdevēja mājaslapā. SMS kredīts - mūsdienīga iespēja visdažādākajās situācijās!

LIELISKI RISINĀJUMI ATBILDĪGAJIEM

Svarīgi, ka gan ātrie kredīti, gan SMS kredīti tiek izsniegti, izvērtējot vairākus kritērijus, piemēram, kredītvēsturi un ienākumu līmeni.

Ātrais kredīts internetā - lielisks risinājums neparedzētu tēriņu gadījumā. Tomēr, lai SMS kredīti un citi līdzīgi risinājumi patiešām kļūtu par atbildi, nevis iemeslu jaunām problēmām, svarīgi aizņemties atbildīgi, izvērtējot visus riskus.
--> Read more...

ceturtdiena, 2016. gada 7. aprīlis

Kā pareizi atdot aizlienēto naudu

Protams, ka tā nevajadzētu darīt ļaunprātīgi un metodi ieteicams izmantot tikai tad, kad nauda tiešām ir nepieciešama, nevis vienkārši tāpēc, ka esiet parādā draugam. Galvenais protams ir atcerēties to, ka vajag sagatavot konkrētu plānu, lai īstenotu parāda atmaksas stratēģiju. Piemēram, katru mēnesi atmaksāt kādus 30 eiro no pamatsummas, tādējādi katru nākamo mēnesi samazinot savu aizdevuma apjomu. Tomēr ja runā par parāda summu, kas pārsniedz 300 eiro, tad ātrie kredīti vairs nepalīdzēs to atmaksāt. Lai veiksmīgi atdotu lielāku naudas summas parādu, ir nepieciešams pelnīt vairāk, tērēt mazāk un mēģināt meklēt papildus veidus kā šo aizdevumu atmaksāt.

Piemēram atrast kādu darbu, kuru Jūs varētu darīt pa vakariem vai brīvdienās. Ja ir iespēja tad kopējo parāda summu sadalīt uz gadu vai 2 gadiem, veicot ikmēneša maksājumus, tādējādi padarot parāda atdošanu krietni vien vieglāku. Ja ar personu vai iestādi, kurai esiet parādā šo naudas summu neizdodas vienoties par aizdevuma atmaksas vienošanos, tad ir jāmēģina vērsties bankā un lūgt aizdevumu. Ja aizdevuma summa nebūs lielāka par 3000 eiro, un Jums ir stabila ikmēneša alga, tad ir liela iespēja, ka banka Jums piešķirs šādu aizdevumu uz laika posmu pēc Jūsu izvēles. Ir ieteicams izvēlēties kredītu uz laika posmu, kas ļauj Jums veiksmīgi veikt ikmēneša maksājumus bez aizķeršanās.

Pat ja procentu likme aizdevumam uz ilgāku laika posmu būs lielāka, vieglāk tomēr būs veikt adekvātu ikmēneša aizdevuma maksājumu, lai varētu arī nomaksāt tekošos rēķinus, nevis iekulties vēl lielākos parādos, kas beigu beigās sanāktu vēl neizdevīgāk.
--> Read more...

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.