ceturtdiena, 2016. gada 21. aprīlis

Īstermiņa aizdevumi dažādās summas - tagadĪstermiņa aizdevumus ir iespējams saņemt par summām no 10 eiro līdz 400 eiro ar atmaksas iespējām uz 7, 14 dienām vai vienu mēnesi. Lielākas summas jau tiks izskatītas kā patēriņa kredīts un atmaksa notiks ar ikmēneša maksājumu starpniecību. Tomēr, arī šādu, nelielu aizdevumu ir iespējams aizņemties uz ilgāku atmaksas laiku. Arī nelielu summu varat aizņemties uz laiku līdz 36 mēnešiem, bet ir jārēķinās ar komisijas maksu par šo pakalpojumu. Aizņemoties mazu summu uz ilgu atmaksas laiku varat krietni pārmaksāt sākotnējo aizdevuma summu. Atcerieties, ka bezmaksas kredīts attiecas tikai uz summu līdz 400 eiro un atmaksu mēneša laikā, un tikai pirmajā aizņemšanās reizē. Tātad, ja aizņematies 100 eiro uz atmaksu 36 mēnešu laikā, jums nāksies atmaksāt krietni lielāku naudas summu.

Uzņēmums ir ļoti plaši izplatīts, Latvijas teritorijā ir vairāk par 95 filiālēm, kurās varat saņemt šo aizdevumu. Pieteikties aizdevumam varat katru dienu no 8:00 līdz 22:00, bet saņemt aizdevumu varēsiet tikai uzņēmuma filiāļu darba laikā. Filiāles ir atvērtas katru dienu, bet ir jāņem vērā, ka dažādas filiāles strādā pēc, nedaudz, atšķirīga darba laika.

Atšķirības starp šo aizdevēju un citiem Latvijā sastopamajiem ātro kredītu sniedzējiem ir nepieciešamība ierasties un fiziski parakstīt līgumu kā arī skaidras naudas izmaksa. Bet tāpat kā ātrie kredīti, šis aizdevums ir saņemams jau 15 minūšu laikā. Līdz ar to ir ļoti ātri un viegli tam pieteikties.
Pieņemot lēmumu aizņemties šo vai jebkuru citu kredītu ir jāapsver jūsu atmaksas iespējas.

Pārdomāta kredītu ņemšana ir galvenais uzstādījums kurš jums ir jāņem vērā. Aizdevējs izvērtēs jūsu atbilstību un atmaksas iespējas uz papīra, bet jums ir jāizvērtē savas reālās atmaksas iespējas. Esiet atbildīgi un nepieņemiet pārsteidzīgus lēmumus.

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.