ceturtdiena, 2016. gada 28. aprīlis

Kredīta piemērotība

Kredīts internetā būtu piemērotāks situācijās kad nav zināma precīza summa kura būs nepieciešama, varat aizņemties nedaudz vairāk un atlikumu izmantot pēc saviem ieskatiem. Arī tad, ja nav zināms kur šo preci iegādāsieties, kredīts varētu būt labāks. Taču ar kredītu ir savi riski kuri nepastāv ar līzingu.

Aizņemoties internetā kādu naudas summu, pastāv risks, ka izlietosiet to kur citur. Viss, protams, ir atkarīgs no jums un jūsu nepieciešamības, bet cilvēka dabā var būt rīkoties spontāni. Šādā gadījumā kredīts var sniegt iespējas kuras varam izmantot nelietderīgi. Arī ar pieejamo naudas summu varam uzņemties zināmu risku. Ja tiek piedāvāta lielāka summa, varam būt kārdināti aizņemties vairāk kā mums ir nepieciešams konkrētā pirkuma veikšanai. Šādi varam nokļūt parādos no kuriem būs grūti izkļūt.

Tomēr ja esat izlēmuši, ko pirkt un kur, ar līzinga palīdzību, bieži, var iegūt izdevīgākus noteikumus. Ļoti bieži, īpaši svētku sezonu laikā, ir pieejami līzingi ar ļoti izdevīgiem noteikumiem. Piemēram, bezprocentu līzings, atlikta aizdevumam summas atmaksa, dāvanas pie pirkuma noformēšanas. Šādi tiek veicināta klientu piesaiste un mūsu interese par pirkumiem palielinās. Līzinga kompānijas reklamē savus piedāvājumus un redzot ko īpaši izdevīgu, mēs arī dodamies un šo pirkumu veicam.

Atšķirībā no kredīta, jūs nesaņemat nekāda veida naudas aizdevumu, tā vietā jūs saņemat preci, par kuru veicat maksājumus katru mēnesi, līdz esat apmaksājuši šo preci. Ja šis ir bezprocentu līzings, tad, protams, šāda atmaksa ir ļoti izdevīga, jo nav jāsamaksā visa summa uzreiz. Nesaņemot naudu savās rokās, jūs neriskējat, ka var atgadīties kas neparedzēts un jūs to izlietosiet citur. Jums nav pārpalikuma, līdz ar to nav jāatmaksā papildus nauda par to ko aizņēmāties papildus nepieciešamajai summai. Līzingi ir ļoti populāri šādos gadījumos, kad vēlaties iegādāties ko konkrētu, jo var saņemt labākus noteikumus kā uz kredītiem. Salīdzinoši reti cilvēki veic pirkumus uzreiz apmaksājot visu preces cenu, jo daudz vienkāršāk ir šo summu sadalīt pa daļām un atmaksāt šādā veidā.

Izvēloties starp līzingu un kredītu ir rūpīgi jāapsver savas iespējas un nepieciešamības. Kurš no variantiem ir piemērotāks tieši jums. Apdomīga lēmumu pieņemšana ir visa pamatā un tā arī ir jārīkojas.

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.