otrdiena, 2016. gada 3. maijs

Banknote.lv patēriņa aizdevums

Banknote.lv ir viens no Latvijas Republikas kredītu izsniedzējiem. Šis uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, ne tikai naudas aizdevumus. Viņi piedāvā arī naudas pārvedumu un lombarda pakalpojumus. Naudas aizdevumu ziņā, uzņēmums piedāvā iespēju saņemt gan mazākas summas uz laiku līdz vienam mēnesim gan jau lielākas summas uz laiki līdz 36 mēnešiem. šis uzņēmums piedāvā aizdevumus bez ķīlas un bez galvotāja, pozitīva atbilde ir atkarīga tikai no jūsu maksātspējas un iepriekšējās pieredzes.

Banknote piedāvātās summas
Ja, šajā uzņēmumā, vēlaties aizņemties kredītu līdz 400 eiro ar atmaksas termiņu līdz vienam mēnesim, tad šādu kredītu jūs varat saņemt bez maksas. Tādējādi, aizņemoties 400 eiro jūs atmaksāsiet tieši tādu pašu summu.

Kopumā, uzņēmums piedāvā aizņemties summas līdz pat 1600 eiro ar atmaksas termiņu līdz pat 36 mēnešiem. atšķirībā no vairuma citu aizdevēju, šis uzņēmums jums izsniegs aizdevuma summu skaidrā naudā. Lai saņemtu aizdevumu jūs varat doties uz kādu no uzņēmuma filiālēm vai aizpildīt pieteikumu uzņēmuma mājas lapā, pēc aizdevuma apstiprinājuma saņemšanas jums būs jādodas uz kādu no filiālēm un jāsaņem jūsu nauda. Aizdevuma atmaksa notiek līdzīgi, jūs varat to atgriezt skaidrā naudā, kādā no uzņēmuma filiālēm vai ar bankas pārskaitījumu.

Aizdevējs

Izvēloties šo vai citu aizdevēju, savu finansiālo problēmu risināšanai, ir ļoti rūpīgi jāpārdomā jūsu iespējas veikt aizdevuma pilnīgu un laicīgu atmaksu. Pretējā gadījumā jūs riskējat nonākt parādnieku sarakstā, ne tikai apgrūtināt turpmāko kredītu saņemšanu, bet izraisīt arī parāda piespiedu piedziņu un tās sekas. Izvērtējiet visas iespējas un savas nepieciešamības. Pārsteidzīga kredītu ņemšana var atstāt smagas sekas uz jums un apkārtējiem cilvēkiem.

Ko piedāvā banknote aizdevējs

Aizdevējs piedāvā iespēju pieteikties aizdevumam caur savu mājas lapu. Citu variantu šī aizdevuma pieteikuma iesniegšanai pagaidām nav. Tātad, lai pieteiktos jums ir jādodas uz uzņēmuma mājas lapu un jāreģistrējas ievadot visu prasīto informāciju par sevi. Ja reģistrācijas process netiek veikts pilnīgi jūs nevarat saņemt aizdevumu. Kā arī visa informācija šajā procesā ir jānorāda pareizi un patiesi, pretējā gadījumā, ja aizdevējam rodas šaubas par informācijas patiesumu, aizdevums tiks atteikts. Lai veiktu sava bankas konta apstiprināšanu ir nepieciešams veikt 1 centa pārskaitījumu uz uzņēmuma bankas kontu. Iesniedzot visu prasīto informāciju un veicot konta apstiprināšanu varat pieteikties vēlamajai naudas summai.

Tuvāk un precīzāk šeit.

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.