ceturtdiena, 2016. gada 1. decembris

Vai var ietaupīt, pērkot apģērbu ārzemēs

Atbildes ir tik dažādas, cik mēs paši. Zemo cenu avioreisu meklējumi ar iespējami īsāku atgriešanās termiņu garantē zemus vai nulles izdevumus par viesnīcu un ēšanu. Berlīnes iepirkšanās centri ir lēti, labi un ar milzīgu izvēli. Summa, lai aizlidotu uz Vācijas galvaspilsētu, kādam var šķist nesamērīgi liela, taču apģērbs bērniem, kuri atrodas „neaugšanas” posmā, ir iegādājams divām sezonām un itin labi der arī trešajā, ja iegādāta kvalitatīva prece. Protams, jāuzsver vārds „kvalitāte”, jo tā ir droša zīme, ka apģērbs ir izturīgs un novalkāsies lēni.

Šeit runā mana iekšējā komforta meklētāja izjūtas. Avioreiss aiztaupa pūles koncentrēties uz ceļu, nav „jābauda” autobusa biedru kompānija, ja tā nav sevišķi izdevusies. Bet cilvēki ir dažādi. Kādam tieši burzma rada labu sajūtu, bet pārāk viegli sasniedzami mērķi garlaiko. Tātad katram jāpazīst sevi, lai zinātu, kādu variantu izvēlēties. Nav vērts mocīties ar naudas taupīšanu, ja tas nesagādā nekādu prieku. Jā, ja nu gribas lauzīt galvu, var meklēt arī motivāciju kādai visnotaļ saprātīgai rīcībai, bet kura nekādi negrib iesakņoties ikdienā. Tā sakot, atrast papildus vismaz vienu pozitīvo faktoru. Kaut gan, no otras puses – ja iekšējā pretestība tādam variantam ir tik ļoti izteikta – varbūt arī labāk turēties pie vecajām izvēlēm (šeit gan nav runa par parādiem, kuri vienkārši piespiež kopt taupības praksi).

Braucot apģērba medībās uz Poliju, apvienojoties vairākiem cilvēkiem, ceļš izmaksā krietni mazāk, un, savietojot pilnu bagāžnieku un jumta bagāžu ar drēbēm un apaviem, var iegūt šādu tādu ietaupījumu. Degviela Polijā maksā tikpat, cik pie mums, tāpēc jāaprēķina vien kilometru skaits līdz izvēlētajai pilsētai un jāzina, kur atrast informāciju par izdevīgiem iepirkšanās centriem.
--> Read more...

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.