trešdiena, 2017. gada 15. marts

Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas

Domā par īstermiņa aizdevumu, bet nevēlies maksāt augstās procentu likmes? Nepieciešami līdzekļi steidzamu un neatliekamu lietu nokārtošanai, bet nevēlies uzņemties kredītsaistības, kuras būs saistītas ar vēl lielākām izmaksām? Šajā gadījumā Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas būs tieši tas, kas Tev vajadzīgs, jo tā ir iespēja aizņemties līdz pat 300 eiro uz 30 dienām, nemaksājot procentu vai komisijas maksu par aizdevuma izmantošanu, tātad – atdot vajadzēs tieši tik lielu summu, kādu būsi aizņēmies, un ne vairāk. Izklausās labi? Lūk, kas Tev jādara, lai iegūtu šo aizdevumu.

Reģistrējies

Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas ir pieejams divos veidos – piesakoties tam internetā vai pazvanot uz klientu apkalpošanas centru. Jebkurā gadījumā pirms tam Tev būs nepieciešams reģistrēties Bino.lv mājaslapā un izveidot tur savu profilu:

  • Norādi savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, mobilā tālruņa numuru, kā arī informāciju par ikmēneša ienākumiem un izdevumiem;
  • Pārskaiti reģistrācijas maksu 0.01 eiro apmērā, tādā veidā apstiprinot savu bankas kontu;
  • Norādi paroli, kuru varēsi izmantot pēc tam, lai piekļūtu savam lietotāja profilam.
  • Norādi vēlamo aizdevuma summu un termiņu
Pirms reģistrēšanās Tev būs nepieciešams norādīt, cik lielu summu un ar kādu atmaksas termiņu Tu vēlies aizņemties. Šeit ir būtiski norādīt to, ka:
  • Ja Tu esi vecumā no 20 līdz 21 gadam, maksimāli pieejamā aizdevuma summa Tev būs 150 eiro;
  • Ja esi sasniedzis 22 gadu vecumu, Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas Tev būs pieejams līdz pat 300 eiro apmērā;
  • Visu kredītu atmaksas termiņi ir no 10 līdz 30 dienām.

Atceries – aizņemies tikai tik, cik Tev reāli ir nepieciešams, nevis tik, cik kreditors ir gatavs Tev aizdot!

Sagaidi apstiprinājumu un saņem naudu savā bankas kontā

Pēc Tavas kredīta pieteikuma anketas saņemšanas, Bino.lv kredītspeciālisti izvērtēs, vai Tev piešķirt aizdevumu, kā arī to, cik lielu summu Tev piešķirt. Apstiprinājumu Tu saņemsi ar SMS vai e-pasta starpniecību. Apmēram pēc 10-15 minūtēm aizdevums tiks ieskaitīts Tavā bankas kontā.
Kredīta pieteikuma anketas tiek izvērtētas tikai Bino.lv darba laikā, tādēļ ņem to vērā gadījumā, ja Tev līdzekļi ir nepieciešami steidzami.

Atmaksā aizdevumu noteiktajā laikā!

Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas ir spēkā tikai ar nosacījumu, ka aizdevums tiek atmaksāts noteiktajā termiņā. Ja Tu nevarēsi atdot visu aizdevuma summu, Tev tiks piemērota kredīta pagarināšanas maksa vai soda nauda, tādēļ šādus aizdevumus ir ļoti svarīgi atmaksāt laikā. Ja Tu jau laicīgi zini, ka nevarēsi atmaksāt aizdevumu pēc 30 dienām, sazinies ar Bino.lv kredītspeciālistiem, kuri palīdzēs nonākt pie risinājuma, kuru apmierinās abas puses.Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!
--> Read more...

ceturtdiena, 2017. gada 2. marts

Bezmaksas budžets

Personīgie budžeti ir visbūtiskākie budžeti, kas jāizveido. Bieži vien ģimenēm ir grūti pārvaldīt savus ikmēneša ienākumus un izdevumus. Viņiem ir grūti plānot savu budžetu. Šim nolūkam ir izveidoti budžeta plānotāji, kas palīdz cilvēkiem vieglāk plānot savus budžetus. Bezmaksas personīgā budžeta plānotājus var viegli atrast internetā.

Daudzi no tām tikai lūgs Jums ievadīt Jūsu ikmēneša ienākumus un izdevumus un pēc tam aprēķinās veidus, kādos Jūsu nauda aizplūst un izmaiņas, ko Jums ir nepieciešams veikt, lai iegūtu drošu finansiālo stāvokli. Bezmaksas personīgā budžeta plānotāji liek Jums ievērot noteiktus soļus, lai izveidotu efektīvu budžeta plānu.

Jums vispirms ir nepieciešams piefiksēt savus pašreizējo izdevumus. Jums vajadzētu pierakstīt visus Jūsu veiktos pirkumus un cita veida izdevumus, katru centu, ko Jūs maksājat par Jūsu personīgajām vajadzībām, kā arī Jūsu ģimenes vajadzībām.

Ikviens, šķiet, meklē labākos budžeta plānošanas padomus, ko viņi var izmantot savā ikdienas dzīvē. Protams, ka ar visas pasaules finanšu stāvokļa pasliktināšanos, ir tikai pašsaprotami, ka lielākā daļa no mums meklē veidus, kā iegūt finanšu stabilitāti. Turklāt budžeta plānošana ir labs veids, kā novērst nelietderīgu naudas tērēšanu.
--> Read more...

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.