trešdiena, 2017. gada 15. marts

Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas

Domā par īstermiņa aizdevumu, bet nevēlies maksāt augstās procentu likmes? Nepieciešami līdzekļi steidzamu un neatliekamu lietu nokārtošanai, bet nevēlies uzņemties kredītsaistības, kuras būs saistītas ar vēl lielākām izmaksām? Šajā gadījumā Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas būs tieši tas, kas Tev vajadzīgs, jo tā ir iespēja aizņemties līdz pat 300 eiro uz 30 dienām, nemaksājot procentu vai komisijas maksu par aizdevuma izmantošanu, tātad – atdot vajadzēs tieši tik lielu summu, kādu būsi aizņēmies, un ne vairāk. Izklausās labi? Lūk, kas Tev jādara, lai iegūtu šo aizdevumu.

Reģistrējies

Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas ir pieejams divos veidos – piesakoties tam internetā vai pazvanot uz klientu apkalpošanas centru. Jebkurā gadījumā pirms tam Tev būs nepieciešams reģistrēties Bino.lv mājaslapā un izveidot tur savu profilu:

  • Norādi savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, mobilā tālruņa numuru, kā arī informāciju par ikmēneša ienākumiem un izdevumiem;
  • Pārskaiti reģistrācijas maksu 0.01 eiro apmērā, tādā veidā apstiprinot savu bankas kontu;
  • Norādi paroli, kuru varēsi izmantot pēc tam, lai piekļūtu savam lietotāja profilam.
  • Norādi vēlamo aizdevuma summu un termiņu
Pirms reģistrēšanās Tev būs nepieciešams norādīt, cik lielu summu un ar kādu atmaksas termiņu Tu vēlies aizņemties. Šeit ir būtiski norādīt to, ka:
  • Ja Tu esi vecumā no 20 līdz 21 gadam, maksimāli pieejamā aizdevuma summa Tev būs 150 eiro;
  • Ja esi sasniedzis 22 gadu vecumu, Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas Tev būs pieejams līdz pat 300 eiro apmērā;
  • Visu kredītu atmaksas termiņi ir no 10 līdz 30 dienām.

Atceries – aizņemies tikai tik, cik Tev reāli ir nepieciešams, nevis tik, cik kreditors ir gatavs Tev aizdot!

Sagaidi apstiprinājumu un saņem naudu savā bankas kontā

Pēc Tavas kredīta pieteikuma anketas saņemšanas, Bino.lv kredītspeciālisti izvērtēs, vai Tev piešķirt aizdevumu, kā arī to, cik lielu summu Tev piešķirt. Apstiprinājumu Tu saņemsi ar SMS vai e-pasta starpniecību. Apmēram pēc 10-15 minūtēm aizdevums tiks ieskaitīts Tavā bankas kontā.
Kredīta pieteikuma anketas tiek izvērtētas tikai Bino.lv darba laikā, tādēļ ņem to vērā gadījumā, ja Tev līdzekļi ir nepieciešami steidzami.

Atmaksā aizdevumu noteiktajā laikā!

Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas ir spēkā tikai ar nosacījumu, ka aizdevums tiek atmaksāts noteiktajā termiņā. Ja Tu nevarēsi atdot visu aizdevuma summu, Tev tiks piemērota kredīta pagarināšanas maksa vai soda nauda, tādēļ šādus aizdevumus ir ļoti svarīgi atmaksāt laikā. Ja Tu jau laicīgi zini, ka nevarēsi atmaksāt aizdevumu pēc 30 dienām, sazinies ar Bino.lv kredītspeciālistiem, kuri palīdzēs nonākt pie risinājuma, kuru apmierinās abas puses.Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.