svētdiena, 2017. gada 9. aprīlis

Divi soļi, kā plānot budžetu

Pirmais: Plānojiet pilnīgi katru lietu. Lai ko arī Jūs vēlaties darīt vai pirkt, vienmēr plānojiet. Budžeta plānošana nav kaut kas, kas Jums ir jādara, balstoties tikai uz situāciju vai gadījumu. Jums nav nepieciešams plāns, kad Jūs dodaties uz ballīti, Jums ir nepieciešams plānot katru dienu Jūsu dzīvē. Plāna izveide ļaus Jums pieturēties pie noteikta budžeta un dažām lietām, kas Jums ir nepieciešamas. Piemēram, ja Jūs dodaties iepirkties, neplānojiet tikai to, cik daudz Jūs gatavojaties tērēt, bet arī ar to, ko Jums vajadzētu iegādāties. Tādā veidā, Jūs neaizmirsīsiet lietas, kas Jums ir patiešām nepieciešamas.

Otrais: Pieņemiet praktiskus lēmumus. Ar katru preci, kas ir pieejama tirgū, Jums vienmēr ir izvēle, vai nu izvēlēties visdārgāko zīmolu vai vislētāko. Daudzi cilvēki uzskata, ka viņi var izvēlēties dārgākos pirkumus tik ilgi, kamēr vien tie vēl pieturas pie sava budžeta plāna. No vienas puses, tas nav pārāk slikti, jo svarīgākais ir ievērot budžetu. No otras puses, ja Jūs varat izvēlēties lētāku pirkumu ar tādu pašu kvalitāti, tas būtu draudzīgāk Jūsu finansēm.
--> Read more...

trešdiena, 2017. gada 15. marts

Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas

Domā par īstermiņa aizdevumu, bet nevēlies maksāt augstās procentu likmes? Nepieciešami līdzekļi steidzamu un neatliekamu lietu nokārtošanai, bet nevēlies uzņemties kredītsaistības, kuras būs saistītas ar vēl lielākām izmaksām? Šajā gadījumā Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas būs tieši tas, kas Tev vajadzīgs, jo tā ir iespēja aizņemties līdz pat 300 eiro uz 30 dienām, nemaksājot procentu vai komisijas maksu par aizdevuma izmantošanu, tātad – atdot vajadzēs tieši tik lielu summu, kādu būsi aizņēmies, un ne vairāk. Izklausās labi? Lūk, kas Tev jādara, lai iegūtu šo aizdevumu.

Reģistrējies

Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas ir pieejams divos veidos – piesakoties tam internetā vai pazvanot uz klientu apkalpošanas centru. Jebkurā gadījumā pirms tam Tev būs nepieciešams reģistrēties Bino.lv mājaslapā un izveidot tur savu profilu:

  • Norādi savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, mobilā tālruņa numuru, kā arī informāciju par ikmēneša ienākumiem un izdevumiem;
  • Pārskaiti reģistrācijas maksu 0.01 eiro apmērā, tādā veidā apstiprinot savu bankas kontu;
  • Norādi paroli, kuru varēsi izmantot pēc tam, lai piekļūtu savam lietotāja profilam.
  • Norādi vēlamo aizdevuma summu un termiņu
Pirms reģistrēšanās Tev būs nepieciešams norādīt, cik lielu summu un ar kādu atmaksas termiņu Tu vēlies aizņemties. Šeit ir būtiski norādīt to, ka:
  • Ja Tu esi vecumā no 20 līdz 21 gadam, maksimāli pieejamā aizdevuma summa Tev būs 150 eiro;
  • Ja esi sasniedzis 22 gadu vecumu, Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas Tev būs pieejams līdz pat 300 eiro apmērā;
  • Visu kredītu atmaksas termiņi ir no 10 līdz 30 dienām.

Atceries – aizņemies tikai tik, cik Tev reāli ir nepieciešams, nevis tik, cik kreditors ir gatavs Tev aizdot!

Sagaidi apstiprinājumu un saņem naudu savā bankas kontā

Pēc Tavas kredīta pieteikuma anketas saņemšanas, Bino.lv kredītspeciālisti izvērtēs, vai Tev piešķirt aizdevumu, kā arī to, cik lielu summu Tev piešķirt. Apstiprinājumu Tu saņemsi ar SMS vai e-pasta starpniecību. Apmēram pēc 10-15 minūtēm aizdevums tiks ieskaitīts Tavā bankas kontā.
Kredīta pieteikuma anketas tiek izvērtētas tikai Bino.lv darba laikā, tādēļ ņem to vērā gadījumā, ja Tev līdzekļi ir nepieciešami steidzami.

Atmaksā aizdevumu noteiktajā laikā!

Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas ir spēkā tikai ar nosacījumu, ka aizdevums tiek atmaksāts noteiktajā termiņā. Ja Tu nevarēsi atdot visu aizdevuma summu, Tev tiks piemērota kredīta pagarināšanas maksa vai soda nauda, tādēļ šādus aizdevumus ir ļoti svarīgi atmaksāt laikā. Ja Tu jau laicīgi zini, ka nevarēsi atmaksāt aizdevumu pēc 30 dienām, sazinies ar Bino.lv kredītspeciālistiem, kuri palīdzēs nonākt pie risinājuma, kuru apmierinās abas puses.Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!
--> Read more...

ceturtdiena, 2017. gada 2. marts

Bezmaksas budžets

Personīgie budžeti ir visbūtiskākie budžeti, kas jāizveido. Bieži vien ģimenēm ir grūti pārvaldīt savus ikmēneša ienākumus un izdevumus. Viņiem ir grūti plānot savu budžetu. Šim nolūkam ir izveidoti budžeta plānotāji, kas palīdz cilvēkiem vieglāk plānot savus budžetus. Bezmaksas personīgā budžeta plānotājus var viegli atrast internetā.

Daudzi no tām tikai lūgs Jums ievadīt Jūsu ikmēneša ienākumus un izdevumus un pēc tam aprēķinās veidus, kādos Jūsu nauda aizplūst un izmaiņas, ko Jums ir nepieciešams veikt, lai iegūtu drošu finansiālo stāvokli. Bezmaksas personīgā budžeta plānotāji liek Jums ievērot noteiktus soļus, lai izveidotu efektīvu budžeta plānu.

Jums vispirms ir nepieciešams piefiksēt savus pašreizējo izdevumus. Jums vajadzētu pierakstīt visus Jūsu veiktos pirkumus un cita veida izdevumus, katru centu, ko Jūs maksājat par Jūsu personīgajām vajadzībām, kā arī Jūsu ģimenes vajadzībām.

Ikviens, šķiet, meklē labākos budžeta plānošanas padomus, ko viņi var izmantot savā ikdienas dzīvē. Protams, ka ar visas pasaules finanšu stāvokļa pasliktināšanos, ir tikai pašsaprotami, ka lielākā daļa no mums meklē veidus, kā iegūt finanšu stabilitāti. Turklāt budžeta plānošana ir labs veids, kā novērst nelietderīgu naudas tērēšanu.
--> Read more...

sestdiena, 2017. gada 18. februāris

Izmaiņas budžetā

Vai Jums ir nepieciešams uzlabot savu budžetu? Kad Jūs atskaitāt izdevumus no ienākumiem, vai Jums ir pārpalikums vai Jūsu izdevumi ir lielāki nekā Jūsu ienākumi? Ja Jūsu stāvoklis ir pēdējais, Jums būs jāveic dažas izmaiņas. Jūsu saistības nevar mainīt. Runājot par vajadzībām, Jūs, iespējams, varat samazināt pārtikas izdevumus vai mēģināt ietaupīt izmaksas, izslēdzot apgaismojumu utt. Bet tā ir citu izdevumu kategorija, ko var mainīt visvairāk, jo daudzi no tiem nav nepieciešami un tos var samazināt vai no tiem atteikties pavisam. Pārskatiet savu budžetu regulāri, lai pārliecinātos, ka tas joprojām strādā Jūsu labā.

Piemēram, ir izaicinājums nodrošināt mājas drošību iekšā un visapkārt savam īpašumam: kā naudas taupīšana ietekmē to? Daudziem cilvēkiem tā ietekmē drošību ļoti negatīvi; viņi sāk samazināt izmaksas, kas saistītas ar drošības uzraudzību un / vai viņi sāk samazināt tehnoloģisko arsenālu, ko viņi izmantoja agrāk, lai nodrošinātu mājokļa drošību. Tomēr nemaz nav nepieciešams aizmirst par mājas drošību tikai tāpēc, ka Jūsu ienākumi nav tik augsti, kā tie bija agrāk. Tieši pretēji, ir daudzi tehnoloģiskie drošības risinājumi, kas ir pieejami par izdevīgām cenām. Ir daudz darbību un lēmumu, ko Jūs varat pieņemt, kas neradīs lielus izdevumus Jūsu drošībai.
--> Read more...

trešdiena, 2017. gada 4. janvāris

Kā apieties ar naudu?

Mēdz teikt, ka „gudrākie” savu naudu iegulda un investē. Arī šāda rīcība tiek uzskatīta par pareizu veidu, kā apieties ar naudu. Ir tāds teiciens: „Nauda pelna naudu”, un kurš gan varētu būt labāks veids kā apieties ar naudu, ja ne tās pavairošana? Daudzi biznesmeņi, kā arī parasti cilvēki vēlas investēt vai vienkārši noguldīt naudu bankā uz konkrētiem kredītu procentiem, zinot to, ka nauda būs drošībā un pēc konkrēta laika posma, tā arī, būs vairāk! Protams, ka kredītprocenti nav ļoti lieli, tomēr pats svarīgākais – Jūsu ieguldītā nauda aug un tādējādi Jūs rūpējaties par savu nākotni.

Pareizi apieties ar naudu nozīmē, to uzmanīt un plānot savas nākotnes vajadzības. Cilvēki, kas tiešām plāno un pieraksta savus ikdienas pirkumus, visticamāk zinās, ka šādā veidā diezgan precīzi varēs noteikt to brīdi, kad varēs iegādāties, piemēram jaunu automašīnu. Vai arī paņemt hipotekāro kredītu, lai iegādātos jaunu māju, taču pamatu pamatā – pats svarīgākais, ir atcerēties, ka naudas plānošana ir pats galvenais veids, kā pareizi apieties ar savu naudu. Ja Jūs neplānojat savus pirkumus, neplānojat aptuvenās izmaksas, tad arī nauda aiziet prom daudz ātrāk, nekā Jūs to gribētu. Bet tiklīdz Jūs visu esat izplānojis un sarakstījis, Jūs zināt, cik daudz naudas mēnesī tērēsiet par ēdienu, cik daudz par rēķinu nomaksāšanu un Jūs skaidri zināsiet, cik uz rokas, Jums paliek brīvie līdzekļi.

Šos brīvos līdzekļus gudri būtu ievietot krājkontā, lai tie lēnām aug, un pēc kāda laika, kad esat iekrājis pietiekamu summu, varat domāt par jaunu māju, kuras iegādei visticamāk vajadzēs paņem arī kredītu, taču pats galvenais – pareizi rīkojoties ar naudu, Jūs būsiet uzkrājis pietiekami daudz līdzekļu, lai visticamāk par māju samaksātu 10 – 20% no tās pamatvērtības.

Daudzi uzskata, ka naudas plānošana ir lieks process un to dara cilvēki, kuriem ir mazi ienākumi, taču tā nebūt nav. Šādu iespēju būtu jāizmanto ikvienam, jo Jūs pat nenojaušat, ka pret naudu izturaties nepareizi un lietojat to izšķērdīgi!
--> Read more...

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.