piektdiena, 2018. gada 20. jūlijs

Kā pieteikties kredītam – lielam vai mazam

Kā pieteikties kredītam – lielam vai mazam? Ir vērts pajautāt padomu!


Vai Jūs esat jurists?

Kā likums aizdevumu līgumi ir sastādīti grūti lasāmā juridiskā valodā, lietojot daudz terminu. Dažkārt, vēloties paātrināt kredīta saņemšanu, var tikt izdarīta sasteigta izvēle, kura var radīt nevēlamas sekas. Tikai visa līguma teksta kompleksa izpratne būs par pamatu pārdomātam lēmumam.

Vai Jums patiešām ir pietiekoši daudz laika, lai apmeklētu visus Latvijā strādājošos aizdevējus?

Cenšoties sameklēt sev optimālākos aizdevuma noteikumus Jums vajadzēs apmeklēt diezgan daudz potenciālo aizdevēju, aizpildīt lielu daudzumu dokumentu un aprunāties daudziem banku darbiniekiem. Tas viss aizņem daudz laika un rezultāts ne vienmēr ir paredzams. Tai pat laikā vizīte pie zinošiem cilvēkiem var atrisināt visus jautājumus, kas saistīti ar kredīta saņemšanu. Mēs lieliski pārzinām Latvijā strādājošo aizdevēju piedāvājumus un prasības, tāpēc spēsim sniegt piedāvājumu, kurš vislabākajā veida atbilst Jūsu vajadzībām un iespējām.

Vai Jūs spēsiet salīdzināt visus aizdevumu nosacījumus?

Cilvēkam, kurš ikdienā nenodarbojas ar aizdevuma nosacījumu analīzi ir ļoti grūti tos izvērtēt. Protams, vēl grūtāk tos ir salīdzināt ar citu aizdevēju nosacījumiem. Zinoši cilvēki to paveiks Jūs vietā. Jums jāzina, ka detaļas, kuras pirmajā brīdī nešķiet svarīgas var izrādīties ļoti būtiskas turpmāk.

Vai Jūs patstāvīgi spēsiet izvēlēties Jums piemērotāko un izdevīgāko piedāvājumu?

Salīdzināt dažādu aizdevēju piedāvājumus ir sarežģīts darbs. Tas prasa gan finanšu, gan juridiskās zināšanas. Ir cilvēki, kuri ar to nodarbojas ikdienā, tāpēc šādi pakalpojumi būs Jums noderīgi un palīdzēs veikt pārdomātu un izdevīgu izvēli.

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.