pirmdiena, 2018. gada 2. jūlijs

Kredītlīnija papildus naudai

Vēl viens ērts un patīkams kredīta produkts, ja nepieciešama papildus nauda ir kredītlīnija. Kredītlīnija ir vienīgais kredīta veids, kuram ikmēneša maksājumu, atbilstoši savām iespējām, Jūs nosakāt pats. Jāpatur prātā, ka par naudas summu, kuru izmantojat jāmaksā procentu likme. visnotaļ draudzīga lieta kredīta ņēmējiem ir iespēja pie vajadzības atkārtoti iegūt papildus naudu, piešķirtā kredīta limita apjomā, aizņemties to atkārtoti, kā arī šos naudas līdzekļus atbilstoši savām vajadzībām, lietot pa daļām.

Bezprocentu kredīts ar bezprocentu periodu

Tas brīdis, kad pieejams bez % maksas.

Ļoti populāri papildus naudas iegūšanas veids ir noformēt ātro kredītu. Ātrajam kredītam pat ir iespēja atdot tieši tik, cik aizņēmies, ja to vari izdarīt30 dienu laikā, proti, 30 dienu bezprocentu kredīts. ja uzmanīgi izskatīsiet kredītu devēju piedāvājumus, tad noteikti atradīsiet iespēju noformēt 30 dienu bezprocentu kredītu, bez komisijas maksas par izskatīšanu un naudas izmaksu Jums. Svarīgi ir arī pievērst uzmanību kāda procentu likme būs pēc šīm 30 dienām pat tad, ja Jūsu doma bijusi šo kredītu segt pilnā apjomā 30 dienās, Jums rodoties neparedzētām dzīves situācijām, Jūs varat nespēt 30 dienu laikā atmaksāt kredītu un tad tālākā procentu likme būs ļoti būtiska. No šis procentu likmes atkarīgs Jūsu ikmēneša maksājuma summas lielums. Lai Jums būtu iespēja paņemt šos papildus naudas līdzekļus, noteikti ikvienam kreditoram būs savi zināmi nosacījumi. Jum noteikti jābūt maksātspējīgam Latvijas pilsonim, ar pietiekoši lieliem ikmēneša oficiālajiem ienākumiem, Jūsu vecuma grupai jābūt no 18-70 gadiem un noteikti jābūt pozitīvai kredīta vēsturei. Šīs ir pamata prasības, kurām noteikti jāatbilst, lai saņemtu papildus naudu jeb aizdevumu, taču katram kreditoram var būt vēl dažādas papildus prasības, līdz ar to, izvērtējot potenciālo kreditoru ar kuru vēlaties sadarboties, uzmanīgi izskatiet šī konkrētā kreditora līguma nosacījumus.

Kur ņemt papildus naudu, kādu kredīta veidu izvēlēties un ar kuru kredīta devēju sadarboties ir Jūsu ziņā, taču izvēloties jebkuru no kredītu veidiem, noteikti vajadzētu izvērtēt savu maksātspēju, lai nerastos nevajadzīgi sarežģījumi pēc papildus naudas iegūšanas.

SMS opcijas.

Reģistrēti klienti pieteikumus var iesniegt pat SMS īsziņas veidā. Šī iemesla dēļ aizdevumu var saņemt pat atpūšoties pie ezera, kafejnīcā, lauku mājā vai ārzemēs, ja vien esiet sasniedzami ar telefona vai interneta palīdzību. Aizdevuma atgriešanas termiņu izvēlas klients. Ātrā kredīta pagarināšanas likme svārstās no 10 – 30 EUR, kas gan atkarīgs no paņemtās summas. Lielāka summa, lielākas izmaksas.

Un pie tam aizdevumu var saņemt jebkurā nedēļas dienā, jo cilvēkiem var pietrūkt naudas ne tikai nedēļas vidū, bet arī nedēļas nogalēs, atpūšoties dabā.

Atmaksāt kredītu Tu vari savā tuvākajā bankas filiālē, kā arī izmantojot internetbanku.

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.