piektdiena, 2018. gada 20. jūlijs

Kā pieteikties kredītam – lielam vai mazam

Kā pieteikties kredītam – lielam vai mazam? Ir vērts pajautāt padomu!


Vai Jūs esat jurists?

Kā likums aizdevumu līgumi ir sastādīti grūti lasāmā juridiskā valodā, lietojot daudz terminu. Dažkārt, vēloties paātrināt kredīta saņemšanu, var tikt izdarīta sasteigta izvēle, kura var radīt nevēlamas sekas. Tikai visa līguma teksta kompleksa izpratne būs par pamatu pārdomātam lēmumam.

Vai Jums patiešām ir pietiekoši daudz laika, lai apmeklētu visus Latvijā strādājošos aizdevējus?

Cenšoties sameklēt sev optimālākos aizdevuma noteikumus Jums vajadzēs apmeklēt diezgan daudz potenciālo aizdevēju, aizpildīt lielu daudzumu dokumentu un aprunāties daudziem banku darbiniekiem. Tas viss aizņem daudz laika un rezultāts ne vienmēr ir paredzams. Tai pat laikā vizīte pie zinošiem cilvēkiem var atrisināt visus jautājumus, kas saistīti ar kredīta saņemšanu. Mēs lieliski pārzinām Latvijā strādājošo aizdevēju piedāvājumus un prasības, tāpēc spēsim sniegt piedāvājumu, kurš vislabākajā veida atbilst Jūsu vajadzībām un iespējām.

Vai Jūs spēsiet salīdzināt visus aizdevumu nosacījumus?

Cilvēkam, kurš ikdienā nenodarbojas ar aizdevuma nosacījumu analīzi ir ļoti grūti tos izvērtēt. Protams, vēl grūtāk tos ir salīdzināt ar citu aizdevēju nosacījumiem. Zinoši cilvēki to paveiks Jūs vietā. Jums jāzina, ka detaļas, kuras pirmajā brīdī nešķiet svarīgas var izrādīties ļoti būtiskas turpmāk.

Vai Jūs patstāvīgi spēsiet izvēlēties Jums piemērotāko un izdevīgāko piedāvājumu?

Salīdzināt dažādu aizdevēju piedāvājumus ir sarežģīts darbs. Tas prasa gan finanšu, gan juridiskās zināšanas. Ir cilvēki, kuri ar to nodarbojas ikdienā, tāpēc šādi pakalpojumi būs Jums noderīgi un palīdzēs veikt pārdomātu un izdevīgu izvēli.
--> Read more...

pirmdiena, 2018. gada 2. jūlijs

Kredītlīnija papildus naudai

Vēl viens ērts un patīkams kredīta produkts, ja nepieciešama papildus nauda ir kredītlīnija. Kredītlīnija ir vienīgais kredīta veids, kuram ikmēneša maksājumu, atbilstoši savām iespējām, Jūs nosakāt pats. Jāpatur prātā, ka par naudas summu, kuru izmantojat jāmaksā procentu likme. visnotaļ draudzīga lieta kredīta ņēmējiem ir iespēja pie vajadzības atkārtoti iegūt papildus naudu, piešķirtā kredīta limita apjomā, aizņemties to atkārtoti, kā arī šos naudas līdzekļus atbilstoši savām vajadzībām, lietot pa daļām.

Bezprocentu kredīts ar bezprocentu periodu

Tas brīdis, kad pieejams bez % maksas.

Ļoti populāri papildus naudas iegūšanas veids ir noformēt ātro kredītu. Ātrajam kredītam pat ir iespēja atdot tieši tik, cik aizņēmies, ja to vari izdarīt30 dienu laikā, proti, 30 dienu bezprocentu kredīts. ja uzmanīgi izskatīsiet kredītu devēju piedāvājumus, tad noteikti atradīsiet iespēju noformēt 30 dienu bezprocentu kredītu, bez komisijas maksas par izskatīšanu un naudas izmaksu Jums. Svarīgi ir arī pievērst uzmanību kāda procentu likme būs pēc šīm 30 dienām pat tad, ja Jūsu doma bijusi šo kredītu segt pilnā apjomā 30 dienās, Jums rodoties neparedzētām dzīves situācijām, Jūs varat nespēt 30 dienu laikā atmaksāt kredītu un tad tālākā procentu likme būs ļoti būtiska. No šis procentu likmes atkarīgs Jūsu ikmēneša maksājuma summas lielums. Lai Jums būtu iespēja paņemt šos papildus naudas līdzekļus, noteikti ikvienam kreditoram būs savi zināmi nosacījumi. Jum noteikti jābūt maksātspējīgam Latvijas pilsonim, ar pietiekoši lieliem ikmēneša oficiālajiem ienākumiem, Jūsu vecuma grupai jābūt no 18-70 gadiem un noteikti jābūt pozitīvai kredīta vēsturei. Šīs ir pamata prasības, kurām noteikti jāatbilst, lai saņemtu papildus naudu jeb aizdevumu, taču katram kreditoram var būt vēl dažādas papildus prasības, līdz ar to, izvērtējot potenciālo kreditoru ar kuru vēlaties sadarboties, uzmanīgi izskatiet šī konkrētā kreditora līguma nosacījumus.

Kur ņemt papildus naudu, kādu kredīta veidu izvēlēties un ar kuru kredīta devēju sadarboties ir Jūsu ziņā, taču izvēloties jebkuru no kredītu veidiem, noteikti vajadzētu izvērtēt savu maksātspēju, lai nerastos nevajadzīgi sarežģījumi pēc papildus naudas iegūšanas.

SMS opcijas.

Reģistrēti klienti pieteikumus var iesniegt pat SMS īsziņas veidā. Šī iemesla dēļ aizdevumu var saņemt pat atpūšoties pie ezera, kafejnīcā, lauku mājā vai ārzemēs, ja vien esiet sasniedzami ar telefona vai interneta palīdzību. Aizdevuma atgriešanas termiņu izvēlas klients. Ātrā kredīta pagarināšanas likme svārstās no 10 – 30 EUR, kas gan atkarīgs no paņemtās summas. Lielāka summa, lielākas izmaksas.

Un pie tam aizdevumu var saņemt jebkurā nedēļas dienā, jo cilvēkiem var pietrūkt naudas ne tikai nedēļas vidū, bet arī nedēļas nogalēs, atpūšoties dabā.

Atmaksāt kredītu Tu vari savā tuvākajā bankas filiālē, kā arī izmantojot internetbanku.
--> Read more...

svētdiena, 2017. gada 9. aprīlis

Divi soļi, kā plānot budžetu

Pirmais: Plānojiet pilnīgi katru lietu. Lai ko arī Jūs vēlaties darīt vai pirkt, vienmēr plānojiet. Budžeta plānošana nav kaut kas, kas Jums ir jādara, balstoties tikai uz situāciju vai gadījumu. Jums nav nepieciešams plāns, kad Jūs dodaties uz ballīti, Jums ir nepieciešams plānot katru dienu Jūsu dzīvē. Plāna izveide ļaus Jums pieturēties pie noteikta budžeta un dažām lietām, kas Jums ir nepieciešamas. Piemēram, ja Jūs dodaties iepirkties, neplānojiet tikai to, cik daudz Jūs gatavojaties tērēt, bet arī ar to, ko Jums vajadzētu iegādāties. Tādā veidā, Jūs neaizmirsīsiet lietas, kas Jums ir patiešām nepieciešamas.

Otrais: Pieņemiet praktiskus lēmumus. Ar katru preci, kas ir pieejama tirgū, Jums vienmēr ir izvēle, vai nu izvēlēties visdārgāko zīmolu vai vislētāko. Daudzi cilvēki uzskata, ka viņi var izvēlēties dārgākos pirkumus tik ilgi, kamēr vien tie vēl pieturas pie sava budžeta plāna. No vienas puses, tas nav pārāk slikti, jo svarīgākais ir ievērot budžetu. No otras puses, ja Jūs varat izvēlēties lētāku pirkumu ar tādu pašu kvalitāti, tas būtu draudzīgāk Jūsu finansēm.
--> Read more...

trešdiena, 2017. gada 15. marts

Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas

Domā par īstermiņa aizdevumu, bet nevēlies maksāt augstās procentu likmes? Nepieciešami līdzekļi steidzamu un neatliekamu lietu nokārtošanai, bet nevēlies uzņemties kredītsaistības, kuras būs saistītas ar vēl lielākām izmaksām? Šajā gadījumā Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas būs tieši tas, kas Tev vajadzīgs, jo tā ir iespēja aizņemties līdz pat 300 eiro uz 30 dienām, nemaksājot procentu vai komisijas maksu par aizdevuma izmantošanu, tātad – atdot vajadzēs tieši tik lielu summu, kādu būsi aizņēmies, un ne vairāk. Izklausās labi? Lūk, kas Tev jādara, lai iegūtu šo aizdevumu.

Reģistrējies

Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas ir pieejams divos veidos – piesakoties tam internetā vai pazvanot uz klientu apkalpošanas centru. Jebkurā gadījumā pirms tam Tev būs nepieciešams reģistrēties Bino.lv mājaslapā un izveidot tur savu profilu:

  • Norādi savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, mobilā tālruņa numuru, kā arī informāciju par ikmēneša ienākumiem un izdevumiem;
  • Pārskaiti reģistrācijas maksu 0.01 eiro apmērā, tādā veidā apstiprinot savu bankas kontu;
  • Norādi paroli, kuru varēsi izmantot pēc tam, lai piekļūtu savam lietotāja profilam.
  • Norādi vēlamo aizdevuma summu un termiņu
Pirms reģistrēšanās Tev būs nepieciešams norādīt, cik lielu summu un ar kādu atmaksas termiņu Tu vēlies aizņemties. Šeit ir būtiski norādīt to, ka:
  • Ja Tu esi vecumā no 20 līdz 21 gadam, maksimāli pieejamā aizdevuma summa Tev būs 150 eiro;
  • Ja esi sasniedzis 22 gadu vecumu, Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas Tev būs pieejams līdz pat 300 eiro apmērā;
  • Visu kredītu atmaksas termiņi ir no 10 līdz 30 dienām.

Atceries – aizņemies tikai tik, cik Tev reāli ir nepieciešams, nevis tik, cik kreditors ir gatavs Tev aizdot!

Sagaidi apstiprinājumu un saņem naudu savā bankas kontā

Pēc Tavas kredīta pieteikuma anketas saņemšanas, Bino.lv kredītspeciālisti izvērtēs, vai Tev piešķirt aizdevumu, kā arī to, cik lielu summu Tev piešķirt. Apstiprinājumu Tu saņemsi ar SMS vai e-pasta starpniecību. Apmēram pēc 10-15 minūtēm aizdevums tiks ieskaitīts Tavā bankas kontā.
Kredīta pieteikuma anketas tiek izvērtētas tikai Bino.lv darba laikā, tādēļ ņem to vērā gadījumā, ja Tev līdzekļi ir nepieciešami steidzami.

Atmaksā aizdevumu noteiktajā laikā!

Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas ir spēkā tikai ar nosacījumu, ka aizdevums tiek atmaksāts noteiktajā termiņā. Ja Tu nevarēsi atdot visu aizdevuma summu, Tev tiks piemērota kredīta pagarināšanas maksa vai soda nauda, tādēļ šādus aizdevumus ir ļoti svarīgi atmaksāt laikā. Ja Tu jau laicīgi zini, ka nevarēsi atmaksāt aizdevumu pēc 30 dienām, sazinies ar Bino.lv kredītspeciālistiem, kuri palīdzēs nonākt pie risinājuma, kuru apmierinās abas puses.Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!
--> Read more...

ceturtdiena, 2017. gada 2. marts

Bezmaksas budžets

Personīgie budžeti ir visbūtiskākie budžeti, kas jāizveido. Bieži vien ģimenēm ir grūti pārvaldīt savus ikmēneša ienākumus un izdevumus. Viņiem ir grūti plānot savu budžetu. Šim nolūkam ir izveidoti budžeta plānotāji, kas palīdz cilvēkiem vieglāk plānot savus budžetus. Bezmaksas personīgā budžeta plānotājus var viegli atrast internetā.

Daudzi no tām tikai lūgs Jums ievadīt Jūsu ikmēneša ienākumus un izdevumus un pēc tam aprēķinās veidus, kādos Jūsu nauda aizplūst un izmaiņas, ko Jums ir nepieciešams veikt, lai iegūtu drošu finansiālo stāvokli. Bezmaksas personīgā budžeta plānotāji liek Jums ievērot noteiktus soļus, lai izveidotu efektīvu budžeta plānu.

Jums vispirms ir nepieciešams piefiksēt savus pašreizējo izdevumus. Jums vajadzētu pierakstīt visus Jūsu veiktos pirkumus un cita veida izdevumus, katru centu, ko Jūs maksājat par Jūsu personīgajām vajadzībām, kā arī Jūsu ģimenes vajadzībām.

Ikviens, šķiet, meklē labākos budžeta plānošanas padomus, ko viņi var izmantot savā ikdienas dzīvē. Protams, ka ar visas pasaules finanšu stāvokļa pasliktināšanos, ir tikai pašsaprotami, ka lielākā daļa no mums meklē veidus, kā iegūt finanšu stabilitāti. Turklāt budžeta plānošana ir labs veids, kā novērst nelietderīgu naudas tērēšanu.
--> Read more...

 

  © 2009 Nautilus.lv oficiālā interneta vietne - Virszemes digitālā televīzija ar augstu skaņas un attēla kvalitāti.